Niekto príde

MESTSKÉ DIVADLO ŽILINA
Niekto príde

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

On a ona si prichádzajú obzrieť svoj nový dom na opustenom fjorde. Počiatočné nadšenie nad krásou domu vyprchá, keď ženu prepadnú obavy z toho, že niekto príde. A je to naozaj tak. Náhle sa objavuje predchádzajúci majiteľ ich domu a ako sám tvrdí, chce dvojicu len poznať. Idyla vysnívaného pokojného prežitia dní na opustenom mieste dostáva trhliny.
Dramatický debut najhranejšieho nórskeho dramatika po Ibsenovi Jona Fosseho.

Autor: Jon Fosse
Réžia: Eduard Kudláč
Scéna a kostýmy: Eva Kudláčová-Rácová

Účinkujú:
Ona: Iveta Pagáčová
On: Ján Dobrík
Muž: Michal Koleják

HRÁME V REŽIME OP

Na základe sprísnených protipandemických opatrení (vyhláška 258) pre vás od pondelka 22. novembra hráme v režime OP (osoba očkovaná alebo tá, ktorá prekonala ochorenie COVID-19). Maximálna kapacita vo Veľkej sále je 100 diváčok a divákov.

Ak ste si už kúpili vstupenky a na program od 22. novembra nespĺňate podmienku OP, vrátime vám v pokladnici vstupné alebo vám vymeníme vstupenky za náhradné predstavenie podľa vášho výberu do konca sezóny 2021/2022.

* Pod plne zaočkovanou osobou sa myslia osoby, ktoré sú 14 dní po druhej dávke dvoj-dávkovej vakcíny, alebo 21 dní po jedno-dávkovej vakcíne, alebo 14 dní po akejkoľvek dávke, ak osoba prekonala ochorenie COVID-19 za ostatných 180 dní.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Niekto príde
picture Niekto príde
picture Niekto príde
picture Niekto príde
picture Niekto príde
picture Niekto príde
picture Niekto príde
picture Niekto príde
picture Niekto príde

Na mape

Odporúčané

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - Niekto príde - 3.4.2021 od 18:00hod. - 5.4.2021 do 18:00hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie Niekto príde, ktoré sa malo konať dňa 3.4.2021 od 18:00hod. - 5.4.2021 do 18:00hod. U Vás doma Online, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 9.4.2021 od 18:00 - 11.4.2021 do 24:00hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top