Nubiyan Twist / Madison McFerrin

Nubiyan Twist / Madison McFerrin

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

AKCIA !! Prvých 50 lístkov za zvýhodnenú cenu !!

Nubiyan Twist
Nubiyan Twist je protagonistom aktuálneho britského afrojazzu, kapelník Tom Excell dal dokopy skupinu excelentných hráčov, vokalistov, a producentov. Desaťčlenná kapela vrátane štvorčlennej dychovej sekcie geniálne mieša jazz, afrobeat, hiphop, soul, a tanečnú hudbu.

Po boku Kokoroko, Mosesa Boyda a Sons Of Kemet je ostatných päť rokov Nubiyan Twist prvoligovou hviezdou UK afrojazzu. Svoje postavenie na scéne skupina potvrdila minuloročným, v poradí už druhým albumom “Jungle Run”, a fantastickými vystúpeniami na jazzových festivaloch po celom kontinente. Nubiyan Twist predskakoval aj na koncertoch svetových hviezd ako De La Soul, Hot 8 Brass Band, Quantic, a Robert Glasper.

Madison McFerrin (usa)
Na Jarných bratislavských jazzových dňoch privítame jagavý talent súčasného brooklynského souljazzu. Madison McFerrin je vnučkou Roberta McFerrina, prvého afroamerického speváka v Metropolitan Opera. Jej otcom je Bobby, slávny acapella jazzový spevák. Inak to nemohlo ani dopadnúť: Madison je fantastická speváčka, ktorá podľa serveru Pitchfork z acapella opäť urobila aktuálny a pôvabný trend.

Jej prvými fanúšikmi boli Questlove a Gilles Peterson. Madison nespieva výlučne acapella: hudobne spolupracuje s bratom Taylorom McFerrinom, ktorý inklinuje k jazzovej elektronike. V decembri 2019 vydala EP “You+ I”, na konte má aj sériu EP platní “Finding Foundations”.

Ceny lístkov :
státie 14€ (prvých 50ks), 19€, 25€ (v deň koncertu)
sedenie 19€ (prvých 50ks), 24€, 30€ (v deň koncertu)
VIP 39€ (v cene je zahrnuté konzumné vo forme občerstvenia, alko a nealko nápojov)

Viac info na www.jarnejazzaky.skTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - Nubiyan Twist / Madison McFerrin - 29.4.2020 o 19:30 hod.

Predstavenie Nubiyan Twist / Madison McFerrin, ktoré sa malo konať dňa 29.4.2020 o 19:30 hod. v Ateliér Babylon Bratislava, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne, ktorý upresníme v najbližšie dni.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top