OKTAGON 27

OKTAGON 27

Dátum: 11. septembra 2021
Miesto: Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava
Adresa: Odbojárov 9, Bratislava

Vstupenky

Sobota
11
Sep 2021
18:00
OKTAGON 27

Popis podujatia

Slovenskí fanúšikovia sa dočkali! Najväčšia domáca MMA organizácia sa vracia na Slovensko a to rovno do bratislavskej arény Ondreja Nepelu. Turnaj s poradovou číslicou 27 bude prvým a zároveň jediným tohtoročným turnajom, ktorý organizácia v Bratislave usporiada. A práve preto sa na turnaji predstavia zvučné slovenské mená na poli MMA. Svetová thaiboxerská šampiónka Monika Chochlíková, šampión ľahkej váhy, legendárny Ivan Buchinger, víťaz prvej série OKTAGON Výzvy Gábor Boráros či majster bojových umení Robert Pukač. Neprepásnite svoju príležitosť vidieť OKTAGON naživo v najväčšej slovenskej aréne! A to už 11. septembra.

...

Predaj iba ON-LINE formou neskoršieho doručenia HOMEticket-u. Po výbere a zaplatení vytúžených miest, vám bude doručené potvrdenie o platbe s dodatočnou informáciou. Niekoľko dní pred dátumom konania podľa daných epidemiologických reštrukcií môže byť obmedzený počet návštevníkov hromadných podujatí. Podľa určeného kľúča organizátora, budú zákazníkom vstupenky odoslané a zvyšok prekračujúci početné obmedzenie bude automaticky refundovaný na účet z ktorého sa platili.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top