Detail info
Close

OKTAGON 59 : PARADEISER vs. TORRES

OKTAGON 59 : PARADEISER vs. TORRES

Dátum: 20. júla 2024
Miesto: Bratislava

Vstupenky

Sobota
20
Júl 2024
17:00
OKTAGON 59 : PARADEISER vs. TORRES
20.07.2024 o 17:00hod. (otvorenie brán o 16:00hod.)
Sobota
20
Júl 2024
22:00
OKTAGON 59 : PARADEISER vs. TORRES
20.07.2024 o 22:00hod. - 04:00hod. - AFTER PARTY

Popis podujatia

OKTAGON 59: PARADEISER vs. TORRES

 

Vezieme legendárnu Štvanicu do Bratislavy!

 

Letný turnaj pod holým nebom po prvýkrát na Slovensku

 

Obrovská šou, slnko, pohoda, drinky zmiešané s MMA a adrenalínovým prostredím a najlepšia karta v histórii Bratislavy! Teš sa na najatraktívnejších bojovníkov domácej scény a štvrťfinále Tipsport Gamechanger v ľahkej váhe.

 

Vo štvrťfinále MMA Ligy majstrov za Slovensko nastúpi šampión ľahkej váhy OKTAGONu Rony Paradeiser proti jednému z favoritov miliónovej pyramídy, bývalému šampiónovi KSW Torresovi.

 

Vlasto Čepo sa prvýkrát od boja o titul chystá späť do klietky rozpútať svoj chaos. Rakouský šampion „No Mercy“ Kartal, před kterým padají soupeři jak kuželky, je ale na peklo v kleci dobře zvyklý.

 

Bývalý 2násobný šampión bantamu a #1 rebríčku Mågård privíta v OKTAGONe veľké meno svetového MMA Joshe Hilla, ktorý posledné 4 roky brázdil vo vodách Bellatoru.

 

Ďalší štvrťfinálový súboj sa odohrá medzi srbskou #1 v ľahkej váhe Bogdanovićom a belgickým fenoménom, šampiónom pérovej váhy Keitom.

 

Bratislava sa stane miestom posledného zápasu kariéry legendy domácej scény. „Monster“ Kníže bude v 46 rokoch čeliť slovenskému strelcovi Radovi Úškrtovi.

 

Tešiť sa môžete aj na legendárneho Buchingera, ktorý je späť vo skvelej forme. V Bratislave si to rozdá s excelentným postojárom Rajewskim.

 

Neporazená svetová #27 „Silent Killer“ Szabová sa chystá na súboj s dravou „Pitbull“ Álvarez, ktorá je nezastaviteľná už 4 zápasy.

 

Elitný súboj medzi bývalým dočasným šampiónom strednej váhy Wawrzyniakom a finalistom minuloročnej MMA ligy majstrov vo welterovej váhe "Sparťanom" Michailidisom, ktorý vstupuje do strednej váhy.

 

A ešte jeden veľký návrat. Proti najdrsnejšiemu veterinárovi Česka Raškovi sa v OKTAGONe po 2 rokoch predstaví bývalý titulový vyzývateľ Milan Ďatelinka.

                      

To všetko v sprievode najlepšej audiovizuálnej a svetelnej šou, ktorá podčiarkne celý večer, takže si odnesieš jeden z najlepších zážitkov tohto leta.

 

Príď 20. 7. prvýkrát zažiť strhujúcu atmosféru na summer párty do Peugeot Arény pod holým nebom. Lístky v predaji.

 


 

VIP PLATINUM, GOLD A SILVER - V CENE VSTUPENKY JE VIP CATERING

VIP SILVER 299 €
- vstupenka na plochu do predných radov pri Oktagone
- servírované pokrmy od elitnej cateringovej spoločnosti v oddelených VIP službách, ktoré sú komfortne vybavené 
- nápoje (pivo, víno a nealkoholické drinky)
- ďalej potom ponuka miešaných nápojov a značkový alkohol za zvýhodnenú cenu

VIP GOLD 399 €
- exkluzívne miesta v druhom a treťom rade pri Oktagone
- servírované pokrmy od elitnej cateringovej spoločnosti v oddelených VIP službách, ktoré sú komfortne vybavené 
- nápoje (pivo, víno a nealkoholické drinky)
- ďalej potom ponuka miešaných nápojov a značkový alkohol za zvýhodnenú cenu

VIP PLATINUM 599 €
- Prvý rad. Treba niečo dodávať?
- servírované pokrmy od elitnej cateringovej spoločnosti v oddelených VIP službách, ktoré sú komfortne vybavené 
- nápoje (pivo, víno a nealkoholické drinky)
- ďalej potom ponuka miešaných nápojov a značkový alkohol za zvýhodnenú cenu

Imobilný + Doprovod: cena 99€ vsutpenky pre imobilných a ich doprovod je možné kúpiť iba cez help@ticketportal.sk


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture OKTAGON 59 : PARADEISER vs. TORRES

Na mape

google maps

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - OKTAGON 59 : PARADEISER vs. TORRES - 20.7.2024 o 18:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie OKTAGON 59 : PARADEISER vs. TORRES, ktoré sa malo konať dňa 20.7.2024 o 18:00 hod. v PEUGEOT aréna Bratislava, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v pôvodnom termíne: 20.7.2024 s novým časom začiatku o 17:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 4.4.2024!

Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne poštou, a to najneskôr do 4.4.2024 na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 4.4.2024 zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 4.4.2024 nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať prostredníctvom registrovaného konta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné v sekcii ``Môj účet`` - ``Moje objednávky`` vybrať vstupenky na refundáciu a vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 4.4.2024 na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus, Edenred alebo Callio kartou (cez platobnú bránu): Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus/Edenred/Callio klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top