Detail info
Close

ONE DAY JAZZ festival – Alan Bartuš Trio feat Gregory Hutchinson (SK/USA)

ONE DAY JAZZ FESTIVAL 2023
ONE DAY JAZZ festival – Alan Bartuš Trio feat Gregory Hutchinson (SK/USA)

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Klavirista Alan Bartuš (22) patrí k najvýraznejším osobnostiam presahujúcim domácu scénu. Napriek svojmu veku má na konte trojicu albumov a sériu ocenení z medzinárodných súťaží (Excellence Piano Awards, Ö1 Jazzstipendium v rámci JAM MUSIC LAB, ARTEDEA Jazz Competition).

Poslucháč viedenskej Jam Lab Uni, pod dohľadom vynikajúceho amerického klaviristu Dannyho Grissetta, sa v septembri chystá na jednu z najprestížnejších jazzových škôl – Manhattan School of Music v New Yorku. Ešte predtým však stihne predstaviť na 15. ročníku ONE DAY JAZZ festivalu svoj nový album Born in Millennium, ktorý nedávno vyšiel pod krídlami prestížneho nemeckého vydavateľstva Double Moon Records.
Born in Millennium nadväzuje klavirista na projekt Connectivity, ktorý v roku 2021 nahral spolu s otcom, kontrabasistom Štefanom Bartušom. Obaja pravidelne spolupracujú s renomovanými hudobníkmi a aj na aktuálnej nahrávke, ktorú Bartuš dokázal až na jedinú výnimku vystavať z vlastných kompozícií, sa objavuje legendárny americký bubeník Gregory Hutchinson.
🎹 Alan Bartuš – klavír
🎻 Štefan „Pišta“ Bartuš – kontrabas
🥁 Gregory Hutchinson – bicie nástroje
🎶 .klub pod lampou – Jam Session After Party
 
Vstupné 18€, predaj online alebo priamo na mieste
Bezbariérový vstup ♿
Vhodné pre nevidiacich 👁️
Zmena programu vyhradená.

Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top