Detail info
Close

OPEN JAZZ FEST 2014

OPEN JAZZ FEST 2014

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum/Date: 18.-19. JÚL 2014 od 19:00 h.
Miesto konania/Place of event:
Vstupné/Entry:
Jednodňová vstupenka (aj na 18.7.2014 aj na 19.7.2014) – 15 €
Permanentka
(18.-19.7.2014) – 25 €


Popis/Description:
Open Jazz Fest 2014 – 7.ročník tradičného jazzového festivalu pod holým nebom v areáli Zelená Voda pri Novom Meste nad Váhom.

Headliner piatkového večera - DIRTY LOOPS / SWE
Headliner sobotňajšieho večera - SHEILA E. / USA
Fanúšikovia sa už teraz môžu tešiť na švédsku kapelu Dirty Loops. Tú tvoria traja hudobníci – Jonah (spev, klávesy), Henrik (basgitara) a Aaron (bicie). Preslávili ich predovšetkým úpravy známych svetových hitov do virtuózneho "fusion" šatu. Trio vzniklo v roku 2009, no o rok neskôr zaujalo širokú verejnosť ich prevedenie hitu Just Dance, ktorý v originále naspievala Lady Gaga. Hneď potom si skupina zobrala na paškál aj Circus od Britney Spears, Rolling In The Deep od Adele či Baby Justina Biebera. Dirty Loops zaujali aj zahraničných producentov ako Desmond Child, Dallas Austin a Andreas Carlssson. Návštevníci zažijú pop music v zaujímavom jazzovom prevedení a perfektnom súznení s Johanovým veľkým hlasovým rozsahom a doplnenú o autorský repertoár. Ich bezkonkurenčné a majstrovské zvládnutie hudobných nástrojov a hlasu sú dnes raritou. Trio bude hrať na Slovensku po prvýkrát a zároveň predstaví svoj nový album Loopified.

Viac info/News : FB EVENT - OPEN JAZZ FEST

Zľavy/Discounts: 50% zľava pre ZŤP a 50% zľava pre sprievod ZŤP. 
Deti do 12 rokov majú vstup zdarma.


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture OPEN JAZZ FEST 2014
picture OPEN JAZZ FEST 2014
Top