Detail info
Close

One day JAZZ festival na zámku - Tribute to Tina TURNER

ŠIMÁK ZÁMOK PEZINOK
One day JAZZ festival na zámku - Tribute to Tina TURNER

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

PREDAJ MOŽNÝ LEN FORMOU HOMETICKET!

ONE DAY JAZZ FESTIVAL na zámku - Tribute to TINA TURNER
10.08.2023 / 20:00 / ŠIMÁK ZÁMOK PEZINOK

Ali Caldwell – spev
Avery Wilson – spev
Martin Valihora Band

Čo by to bola za oslava pätnástich narodenín ONE DAY JAZZ festivalu bez špecialít či neopakovateľných projektov? Patrí medzi ne aj pocta nenapodobiteľnej soulovej a popovej dive Tine Turner, ktorá nás pred niekoľkými týždňami navždy opustila. Zanechala nám tu množstvo nesmrteľných hitov ako Typical Male, The Best, Private Dancer, Better Be Good to Me či ústrednú pieseň k bondovke „Golden Eye“, ktoré jej vyniesli osem cien Grammy. Nie je možné preniesť energiu jej pódiových výstupov, no v projekte Tribute to Tina Turner sa o to pokúsia dvaja z jej amerických nasledovníkov. Afroameričanku Ali Caldwell podporili vo finále celoštátnej súťaže „The Voice“ Miley Cyrus či Alicia Keys (tá označila jej prejav ako „Mega Voice“). Caldwell, spolu s ďalším hosťom pezinského koncertu, spevákom Averym Wilsonon, patrí k vyhľadávaným vokalistkám a obaja sa pohybujú nielen v tieni svetových hviezd (Christina Aguilera, Stevie Wonder, Kevin Ross, Usher), ale tiež prevádzkujú úspešné vlastné projekty. Bude to skutočne unikátna a dôstojná pocta rockovej kráľovnej!

EXTERIÉR - zámocké nádvorie

Koncert sa uskutoční na historickom nádvorí zámku z 13.storočia v Pezinku a naše zámocké brány na koncert sa otvárajú 18:30hod.
Začiatok: 20:00 hod.
Miesto: Nádvorie pod holým nebom, Šimák Zámok Pezinok
Info: +421 33 79 89 000 / hotel@zamokpezinok.sk
www.zamokpezinok.sk

Po odohratí 30minút predstavenia sa vstupné nevracia.
Deti od 10 rokov – cena vstupenky je bez nároku na zľavu.

 Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Odporúčané

Top