Detail info
Close

Open Air Bratislavské Jazzové Dni Slovenská Sporiteľňa 2023

Open Air Bratislavské Jazzové Dni Slovenská Sporiteľňa 2023

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Open Air Bratislavské Jazzové Dni Slovenská Sporiteľňa 2023 - zahajovací koncert
 
Open Air zahajovací koncert Bratislavských Jazzových Dní Slovenská Sporiteľňa 2023 sa uskutoční už 10.9.2022 o 18:30h na Letnej Scéne v rámci areálu SĽUKU v Rusovciach.
 
Peter Lipa, si ako hostiteľ a headliner koncertného večera pozýva dvoch hostí - legendárneho Andreja Šebana a talentovanú speváčku Ninu Kohout.  Už niekoľko rokov je zvykom, že festival Bratislavské Jazzové Dni sa otvára koncertom pod holým nebom v Rusovciach a ani tento rok tomu nebude inak. Do Rusoviec prináša slovenské hudobné projekty s jedinečným pohľadom na hudbu.

Večer otvorí Nina Kohout, ktorá sa na Open-air Jazzákoch predstaví po sieti úspešných koncertov na zahraničných festivaloch. Vo svojej hudbe spája tajomné odtienky starého slovenského folklóru, vážnej hudby a sviežosť inovatívneho trip-hopu. Následne si tak vytvára svoj vlastný nadčasový, občas nekomfortne zvláštny a anarchický hudobný svet. 
 
Uznávaný gitarista, skladateľ, producent a spevák Andrej Šeban sa predstaví sólo a po dlhšej prestávke sa vráti na Bratislavské Jazzové Dni. Počas svojej kariéry spolupracoval s mnohými domácimi i zahraničnými osobnosťami rôznych hudobných žánrov. Medzi nimi sú napríklad Pavol Hammel, Gábor Presser, Dežo Ursiny, Peter Lipa, Richard Müller, Marika Gombitová či Robo Grigorov. Na koncerte okrem iného odznejú aj skladby z jeho pripravovaného albumu.
 
Peter Lipa Band, otec slovenského jazzu a jedna z najvýznamnejších osobností slovenskej jazzovej scény, už tradične uzavrie zahajovací koncert BJD. Okrem svojho pestrého repertoáru zahrá aj skladby z nového úspešného albumu NOLA.
 
Ceny vstupeniek:
Sedenie na miesto (rada I - VI) - 24,- Eur
Sedenie na miesto (rada VII - XX)  - 27,- Eur
Státie pri stole - 19,- Eur

Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Top