Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
Open Jazz Fest 2021

Open Jazz Fest 2021

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

OPENDOOR: 18:00 hod.

OpenJazzFest sa vracia na Zelenú vodu v podobe 11.ročníka obľúbeného jazzového openair festivalu.

Nové Mesto nad Váhom, 21. apríla 2021

Priaznivci nielen jazzovej hudby sa tento rok predsa len dočkajú svojho obľúbeného festivalu. Na Zelenú vodu pri Novom Meste nad Váhom sa po troch rokoch vracia jazzový festival OpenJazzFest, ktorý sa už tradične bude konať na brehu jazera v prírodnom amfiteátri vo skvelej a takmer rodinnej atmosfére. „Som veľmi rád, že sa nám po 3 rokoch podaril aj vďaka podpore Fondu na podporu umenia a ostatných partnerov návrat nášho festivalu na Zelenú vodu„ konštatuje Tibor Zelenay, dramaturg a riaditeľ festivalu.

Ako je už u tohto festivalu zvykom, predstavia sa na ňom nové autorské projekty slovenských hudobníkov a zahraniční hostia, ktorí sa ešte nemali možnosť na Slovensku prezentovať, alebo nie tak často zavítajú do našej krajiny.

V piatok 23. júla odštartuje festival mladý slovenský klavirista a skladateľ Miloš Biháry so svojim projektom Jazz Funk Brothers Orchestra, ktorý získal ocenenia na domácich súťažiach a predstavila sa na mnohých hudobných festivaloch Hosťom projektu bude aj mladá talentovaná speváčka Vanessa Šarközi.

https://www.youtube.com/watch?v=ydJL9L3ruOI
https://milosbiharyjazzfunkbrothers.sk/
https://www.facebook.com/MilosBiharyJazzFunkBrothers/

Piatok bude aj dňom predstavenia a krstu nového projektu Majster a Margaréta, ktorý pripravila a skomponovala slovenská skladateľka a flautistka Sisa Michalidesová dvojnásobná držiteľka ceny Esprit za najlepší slovenský jazzový album a privedie so sebou na pódium naozaj hviezdne obsadenie.  Okrem iných vystúpia klavirista Luboš Šrámek, gitarista Pavol Bereza, basgitarista Robert Vizvári a klávesák Peter Preložník. „Veľmi sa tomu teším, že sa Sisa opäť vráti po rokoch na náš festival a to hneď s čerstvým projektom, ktorý bude mať u nás premiéru “ dodáva Tibor Zelenay

https://www.youtube.com/watch?v=ARPZu6WvUSI
https://www.facebook.com/sisa.michalidesova  

„Piatkový večer uzavrie prvý zahraničným hosť festivalu, ktorým bude maďarský gitarista Csaba Tóth Bagi, s ktorým som sa zoznámil, keď sprevádzal Al Di Meolu a prišiel k nám do klubu Blue Note“ pokračuje Tibor Zelenay. Tento famózny gitarista sa predstaví s projektom Balkan Union, v ktorom sa mixujú rôzne žánre od jazzu, cez funky, až po beboppy, všetko však v jednotnom jazyku balkánskej hudby , ktoré má vášeň, dušu a tradíciu.

https://www.facebook.com/CsabaTothBagiBalkanUnion  https://www.youtube.com/user/tbcsaba

Sobotu 24. júla bude otvárať opäť mladý slovenský supertalent, len 9 ročný Áron Hodek, s ktorým budú na pódiu okrem jeho brata, bubeníka Davida Hodeka, aj ďalší známi slovenskí hudobníci. Áron hrá na basgitare a napriek svojmu veku už má na konte spoluprácu a vystúpenia s takými legendami ako Doobie Powell či Richard Bona. Vystúpia s projektom Áron Hodek & jazz friends.

https://www.youtube.com/watch?v=gg4nWUycr7s
https://www.facebook.com/aronthebassist/
https://aronhodek.com/

Informácie: www.openjazzfest.sk
Facebook: https://www.facebook.com/pages/Open-Jazz-Fest

Zľavy:
Deti do 10rokov - vstup zadarmo
Deti od 10-15rokov - 50% zľava
ZŤP - 50% zľavaTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Open Jazz Fest 2021
picture Open Jazz Fest 2021
picture Open Jazz Fest 2021
picture Open Jazz Fest 2021

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - Open Jazz Fest 2021 - 23.7.2021 a 24.7.2021 o 19:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie Open Jazz Fest 2021, ktoré sa malo konať dňa 23.7.2021 a 24.7.2021 o 19:00 hod. v Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v pôvodnom termíne v novom mieste konania: Amfiteáter Zelená Voda, Nové Mesto nad Váhom.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top