PAROV STELAR

PAROV STELAR

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Časový plán:
18:00 Otvorenie brán
19:00 Swing Thing & Papa Django
20:15 Parov Stelar Live


Dátum: 12.05.2017

Miesto konania: Aegon aréna, Príkopova 6, Bratislava
Čas: od 19.00 hod.

Cena:
Státie: 39,-€ (Cena vstupenky v deň koncertu: 45,-€)
Sedenie - tribúna B: 49,-€

Popis:
Najslávnejší rakúsky hudobník Parov Stelar sa vracia do Bratislavy s kapelou vo veľkom štýle! Pod názvom Burning Spider tour 2017 odpáli v piatok 12. mája 2017 v bratislavskej Aegon Arene veľkolepú tanečnú párty. Parov Stelar je považovaný za zakladateľa elektro swingu - hudobného žánru, ktorý ovládol nielen klubovú scénu, ale aj hudobné festivaly po celom svete. S viac ako miliónom fanúšikov na sociálnej sieti Facebook a viac ako 100 miliónmi pozretí na Youtube sa radí nielen medzi najpopulárnejších Rakúšanov, ale patrí k aj absolútnej hudobnej špičke v celosvetovom meradle. Na jar roku 2017 plánuje Parov Stelar vydanie nového albumu Burning Spider. Bratislava tak zažije 12. mája nielen najväčšie hity, ale aj celkom nové skladby.

Zľavy a vstupenky pre:
- imobilných + doprovod: imobilní 19,-€ + doprovod 20,-€ (limitovaná kapacita 10+10 miest)
Vstupenka pre doprovod platná len spolu so vstupenkou pre imobilného. Predaj vstupeniek pre imobilných+doprovod len na pokladni TICKETPORTAL Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, Bratislava 3 a po kontrole preukazu.

- deti, študentov, dôchodcov: bez nároku na zľavyTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture PAROV STELAR
picture PAROV STELAR
Top