Detail info
Close

POHODA FESTIVAL 2018

POHODA FESTIVAL 2018

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Cestovný poriadok Košice – Trenčín a späť

OsR 30178 Košice - Trenčín 5.7.2018:
Košice                                            / odchod: 09:00
Kysak                     príchod: 09:12 / odchod: 09:15
Spišská Nová Ves  príchod: 09:55 / odchod: 09:57
Poprad-Tatry         príchod: 10:16 / odchod: 10:18
Liptovský Mikuláš  príchod: 11:07 / odchod: 11:10
Ružomberok          príchod: 11:27 / odchod: 11:29
Trenčín                  príchod: 13:23 / 

OsR 30179 Trenčín - Košice 8.7.2018:
Trenčín                                        / odchod: 12:52
Košice                  príchod: 17:08 /

Cestovný poriadok Bratislava – Trenčín a späť

OsR 30181 Bratislava - Trenčín 5.7.2018:
Bratislava hl.st.                            / odchod: 13:40
Trenčín                  príchod: 14:57 / 

Os R 30180 Trenčín - Bratislava 8.7.2018:
Trenčín                                       / odchod: 10:55
Bratislava hl.st.   príchod: 12:08 / 

 

Informácie o vlakovej doprave na festival:

Radi by sme vás upozornili, že lístok si zakupujete bez informácie ohľadom čísla vlaku a presného času odchodu vlakov. Táto informácia bude upresnená najneskôr dňa 18.6.2018. Informáciu nájdete na webovej stránke www.zssk.sk, priamo na tomto linku siete Ticketportal, v novinkách na webe www.pohodafestival.sk a oficiálnej facebookovej stránke Pohoda Festival.

Na vašom lístku sa nachádza iba informácia s označením vozňa, v ktorom máte sedenie voľné. Garantujeme každému cestujúcemu miesto na sedenie. Organizáciu nastupovania budú koordinovať ľudia, ktorí budú špeciálne vlaky sprevádzať, v prípade nejasností sa obráťte priamo na nich.


„Keď to porovnám s britskými festivalmi, toto tu je Utópia. Výber jedla sám osebe je úžasný, správanie sa návštevníkov tohto festivalu je jedným z najlepších, aké som kedy videl...”Derek Robertson z portálu Drowned in Sound.

“Pohoda môže oslavovať ako trblietavý drahokam na korune stredoeurópskych festivalov. Ak hľadáte niečo unikátne a skutočne kvalitné, môžem vám tento festival len odporučiť.”Vic Galloway, moderátor BBC Scotland pre magazín CLASH

Popis:
Pohoda je najznámejší slovenský multižánrový festival. Za svoj line-up, atmosféru i kvalitu služieb získava každoročne najvyššie hodnotenia od umelcov, zahraničných médií i odborníkov hudobného priemyslu. Okrem hudobného programu s menami svetového formátu prináša literatúru, tanec, vizuálne umenie, film, divadlo a ďalší sprievodný program pre všetky vekové kategórie. 22. ročník Pohody bude v dňoch 5. - 7. júla 2018 na letisku v Trenčíne.
Pohoda sa koná vždy druhý júlový víkend v Trenčíne. Areálom festivalu je bývalé vojenské letisko v údolí rieky Váh, obkolesené tromi pohoriami Západných Karpát. Z hľadiska logistiky i komfortu návštevníkov ide o ideálny, veľkoryso riešený priestor s limitovanou kapacitou 30 000 návštevníkov. Zabudnite na rady v stánkoch s jedlom, či na záchodoch, prehustené stanové tábory a pomalé presuny v dave – kapacita je stanovená tak, aby bol festival útulný a vzdušný, aby zodpovedal svojmu názvu.

Potvrdení umelci:
The Chemical Brothers, Jamie Cullum, St. Vincent, Ziggy Marley, Glass Animals, SOJA, Kronos Quartet, Danny Brown, Rodriguez, Aurora, Little Dragon, Blossoms and mnohí ďalší.

Pohoda Festival – Winner of The Green Operations Award at EFA 2017


Prenájom stanov TENT INN

Stan pre dve osoby na celý festival: 49,00 EUR
+ dve karimatky + dve deky

Dátum a čas: 5.7.2018 od 14:00 až 8.7.2018 do 10:00 


Lock Inn na to dohliadne!

Odteraz môžeš mať na festivale na starosti akurát tak seba. O tvoje cennosti sa spoľahlivo postará Lock Inn - nová služba s bezpečnostnými skrinkami. 

Chceš mať na Pohoda festivale o starosť menej? Príď na recepciu Lock Inn do veľkého stanu s bezpečnostnými skrinkami.
My vybavíme všetky formality a ty dostaneš kľúčik od svojej skrinky. Je ako stvorená na veci, ktoré chceš mať uložené v bezpečí.
Súčasťou každej skrinky sú aj dve elektrické zástrčky, kde si ty aj tvoj kamarát môžete nechať nabíjať telefón, foťák či comp.
Na tvoje cennosti bude 24 hodín denne dohliadať náš personál a špičková HD kamera.
Využi službu Lock Inn a uži si festival bez starostí!

Cena 25,00 EUR na celý festival - skrinka je pre dve osoby.


Family & Silent Camp
Cena: 5,00 EUR

Špeciálny Family & Silent Camp medzi Karavan parkingom a Silent Discom. Návštevníci v tejto zóne budú zvukovo chránení z oboch strán, keďže Silent Disco je potichu a ubytovanie  v Karavan parkingu doposiaľ  využívala podobná štruktúra návštevníkov ako vo Family Parku. Zároveň je na tomto mieste z každej strany umiestnený plot, čím vznikne záliv, z ktorého  je to blízko do Family parku aj k sprchám a splachovacím WC. Povinná rezervácia stanového miesta v tejto zóne je spoplatnená symbolickou sumou. 


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture POHODA FESTIVAL 2018
picture POHODA FESTIVAL 2018
picture POHODA FESTIVAL 2018
picture POHODA FESTIVAL 2018
picture POHODA FESTIVAL 2018
picture POHODA FESTIVAL 2018
picture POHODA FESTIVAL 2018
picture POHODA FESTIVAL 2018
picture POHODA FESTIVAL 2018
Top