POMÁHAJME HOKEJOM

POMÁHAJME HOKEJOM

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Populárna exhibičná charitatívna hokejová show, ktorá je vhodná nielen pre hokejových fanúšikov, ale aj pre celé rodiny s deťmi. Okrem pútavého hokeja zažijete aj vystúpenia spevákov, prídu známi moderátori a herci, maskoty, kaskadéri, krasokorčuliarky, uvidíte mnohé komické scénky, taktiež je pripravená autogramiáda, súťaže pre divákov, príp. tombola atď.).

Výťažok z podujatia bude venovaný na charitatívne účely.

V samotnom zápase sa predstaví obľúbený hokejový tím HC OLYMP Praha na čele s kapitánom, hercom, moderátorom a športovým nadšencom Martinom Dejdarom. V tomto hviezdnom mužstve nastúpia mnohé známe osobnosti kultúrneho, podnikateľského, športového a spoločenského života (pravidelne sa zúčastňujú napr. Dominik Hašek – svetoznámy hokejový brankár, Sagvan Tofi - spevák, Pavel Nový - herec, Miloš Knor – moderátor a komik, Eva Decastelo – moderátorka, Aleš Valenta – olympíjsky víťaz v akrobatických skokoch na lyžiach, Jaroslav Nedvěd – hokejista, Team Olympia – synchronizované krasokorčuľovanie, ...) proti ktorému sa postaví výber zložený z osobností mesta Martin a blízkeho okolia.

 

Od 13.9.2019 budú vstupenky na predaj iba na Zimnom štadióne v Martine v nasledujúcich termínoch:

13.9.2019 od 17.00 hod. do 19.00 hod.
14.9.2019 od 13.30 hod. do 16.00 hod.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture POMÁHAJME HOKEJOM
picture POMÁHAJME HOKEJOM
picture POMÁHAJME HOKEJOM
picture POMÁHAJME HOKEJOM
picture POMÁHAJME HOKEJOM
picture POMÁHAJME HOKEJOM
Top