PSÍ VOJÁCI a Kvety nikotínu

PSÍ VOJÁCI a Kvety nikotínu

Dátum: 4. novembra 2010
Miesto: Klub za Zrkadlom Bratislava

Vstupenky

Štvrtok
4
Nov 2010
20:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
PSÍ VOJÁCI a Kvety nikotínu
Klub za Zrkadlom

Bratislava

Popis podujatia

4.11.2010 o 20:00hod. (štvrtok)      
vstupné: predpredaj: 5,-EUR   
                                                     
Kultová česká kapela Psí vojáci hraje už viac ako 30 rokov. Po svojom historicky prvom vystúpení na Pražských jazzových dnech v 1979 sa dostala do pozornosti štátnej bezpečnosti a mohla tak hrávať len na undergroundových akciách. Po revolúcii začala koncertovať v kluboch a na festivaloch takmer po celej Európe. Dokázali zaujať aj vďaka veľmi originálnemu štýlu, ktorý je len veľmi ťažko žánrovo zaraditeľný.

Kvety Nikotínu sú jedna z najlepších slovenských indie-rockových kapiel. Ich texty sú plné symbolizmu, nostalgie a melanchólie. Skupina sa prvýkrát preslávila albumom Hnusné Básne, ktorý bol prvým oficiálne voľne cez internet šíreným albumom minimálne na Slovensku. Väčšinu textov tvorí Ondrej Bagin, ktorý je zároveň spevákom a gitaristom skupiny. Na bicie nástroje hrá Gabriel Szalai, ktorý vďaka inšpirácii v elektronickej hudbe, dáva kapele minimalistický zvuk. Dominantným nástrojom a poznávacím znakom kapely sú najmä klávesy, na ktoré hrá Peter Soós.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top