Partia – Tance s náradím

Partia – Tance s náradím

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum a miesto konania/Date and place of event:
15.04.2016 o 18:00 hod., divadlo Grand, Dom kultúry Jumbo 

Cena/Price: 10€ do konca marca, následne 12€ (v cene vstupenky je zahrnutý vstup na zábavu po skončení programu spojenú so školou tanca)

Popis/Description:

Tance s náradím, je náš nový program ktorý, mal premiéru v roku 2015 v Bratislave. Tento program je inšpirovaný slovenskými, rómskymi a maďarskými tancami z územia Slovenska, pri ktorých tanečníci používali náradie a nástroje dennej potreby. Spomedzi množstva používaných tanečných rekvizít sme siahli po tých najčastejších − po valaške, palici a pastierskej palici. Veríme, že tento program prináša na javisko, také typy tancov s ktorými, sa bežný, ba ani náročnejší divák nestretáva. V programe bude ďalej účinkovať Ľh Muzička, Ľh Miša Nogu, gajdoš Juraj Duffek, sestry Matákové a Ženy z Muzičky. Po predstavení nasleduje zábava s Ľh Muzička a škola tanca kde sa budú môcť diváci niektoré z týchto tancov naučiť. Prajeme Príjemný umelecký zážitok. 

Dalšie info: dĺžka predstavenia 75 minút

Zľavy a vstupenky pre deti/Discounts, and tickets for children: Bez zľavy.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Partia – Tance s náradím
Top