Detail info
Close

Piano Best Covers - Best Film Soundtracks

Piano Best Covers - Best Film Soundtracks

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Projekt Piano Best Covers sa vracia do krásnej Zrkadlovej siene Primaciálneho paláca v Bratislave s novým programom Best Film Soundtracks. Tento večer uvedieme magický koncert pri svetle niekoľkých stoviek sviečok, na ktorom sa zvuky klavíra a violončela spoja s hudobnými kompozíciami legendárnych filmov. V historickej sále Primaciálneho paláca vás čaká nezabudnuteľný koncert, na ktorom zaznejú najznámejšie diela veľkých skladateľov, ako sú: Jan Tiersen, Hans Zimmer, John Williams, Ramin Djawadi, Ludovico Einaudi, Ennio Morricone  a ďalší.

Pripravili sme pre vás špeciálny program, ktorý vás prekvapí jedinečnými, originálnymi aranžmánmi. Zapáľte svoje srdce a pripravte sa na úžasnú hudobnú odyseu, počas ktorej objavíte najznámejšie hity svetových filmov, ktoré si získali srdcia miliónov ľudí na celom svete. Neuveriteľná hra niekoľkých stoviek sviečok sprevádzaná zvukmi klavíra a violončela nenechá nikoho ľahostajným a vytvorí jedinečnú romantickú atmosféru.

Koncerty Piano Best Covers sa od roku 2023 úspešne konali na pódiách na Slovensku, v Českej republike, Nemecku a Spojených arabských emirátoch.

Nenechajte si ujsť príležitosť byť súčasťou tohto romantického hudobného večera.

Koncert sa uskutoční 19. apríla v Zrkadlovej sieni Primaciálneho paláca. Začiatok koncertu  o 19:00. a 21:00

Limitovaný počet miest!

Koncert trvá 75 minút bez prestávky.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top