Detail info
Close

Piano Best Covers - Best Film Soundtracks Košice

Piano Best Covers - Best Film Soundtracks Košice

Dátum: 21. apríla 2024
Miesto: Dom umenia, Košice
Adresa: Moyzesova 66, Košice

Vstupenky

Nedeľa
21
Apr 2024
19:00
Piano Best Covers - Best Film Soundtracks Košice
Dom umenia

Košice

Popis podujatia

Projekt Piano Best Covers sa vracia na pódium Domu umenia v Košiciach s novým programom Best Film Soundtracks. Tento večer uvedieme magický koncert pri svetle niekoľkých stoviek sviečok, na ktorom sa zvuky klavíra spoja s hudobnými kompozíciami legendárnych filmov. V krásnej sále Domu umenia vás čaká nezabudnuteľný koncert, na ktorom zaznejú najznámejšie diela veľkých skladateľov, ako sú: Jan Tiersen, Hans Zimmer, John Williams, Andrew Lloyd Webber,  Ennio Morricone  a ďalší.

Pripravili sme pre vás špeciálny program v podaní Piano Duo, ktoré vás prekvapí jedinečnými, originálnymi aranžmánmi Zapáľte svoje srdce a pripravte sa na úžasnú hudobnú odyseu, počas ktorej objavíte najznámejšie hity svetových filmov, ktoré si získali srdcia miliónov ľudí na celom svete. Neuveriteľná hra niekoľkých stoviek sviečok sprevádzaná zvukmi klavíra nenechá nikoho ľahostajným a vytvorí jedinečnú romantickú atmosféru.

Na koncerte vystúpi klavírne duo Łukasz Szubski a Krzysztof Włodarczyk, víťazi medzinárodných súťaží v Londýne, Taliansku, Berlíne a Slovinsku. Vystúpenia dua zažilo publikum v slávnej Royal Albert Hall v Londýne, v Sliezskej filharmónii a v Národnej filharmónii vo Varšave. Klavirista Lukasz Szubski je už košickej verejnosti dobre známy vďaka svojim rockovým koncertom, ktoré sa konali v roku 2023 v Dome umenia. Okrem toho vystupoval na koncertoch Coldplay na Národnom štadióne vo Varšave; Guns N'Roses na štadióne Energa v Gdansku; Depeche Mode na Národnom štadióne vo Varšave.

Koncerty projektu Piano Best Covers sa od roku 2023 úspešne konali na pódiách na Slovensku, v Českej republike, Poľsku, Nemecku a Spojených arabských emirátoch.

Nenechajte si ujsť príležitosť byť súčasťou tohto romantického hudobného večera.

Koncert sa uskutoční 21. apríla  na pódiu Domu umenia v Košiciach so začiatkom o 19:00.  

Koncert trvá 80 minút bez prestávky.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

google maps
Top