Detail info
Close

Piano Best Covers: Rock Music with Candlelight

Piano Best Covers: Rock Music with Candlelight

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Projekt Piano Best Covers sa vracia do krásnej Zrkadlovej siene Primaciálneho paláca v Bratislave s programom Rock Music with Candlelight. V tento večer uvedieme magický koncert pri svetle niekoľkých stoviek sviečok, v ktorom sa zvuk klavíra spája v harmónii s hudobnými skladbami posledných desaťročí. V historickej sále Primaciálneho paláca vás čaká nezabudnuteľný koncert, na ktorom zaznejú najznámejšie skladby z repertoáru hudobných velikánov ako: Queen, Metallica, Guns N'Roses, Aerosmith, Nirvana, Linkin Park,Bon Jovi, Imagine Dragons, Iron Maiden, Coldplay, Led Zeppelin, Pink Floyd, a mnohých ďalších hudobných legiend.

Pripravili sme pre vás špeciálny program, ktorý vás prekvapí jedinečnými, originálnymi klavírnymi aranžmánmi. Zapáľte svoje srdce a pripravte sa na úžasnú hudobnú odyseu, počas ktorej objavíte najznámejšie hity svetovej hudby, ktoré si získali srdcia miliónov ľudí na celom svete. Neuveriteľná hra niekoľkých stoviek sviečok sprevádzaná zvukmi klavíra nenechá nikoho ľahostajným a vytvorí jedinečnú romantickú atmosféru.

Sólistom koncertu bude klavirista Łukasz Szubski, víťaz medzinárodných súťaží v Londýne, Taliansku, Berlíne a Slovinsku. Jeho koncerty zahŕňajú:

vo VIP sále počas koncertu skupiny Coldplay na Národnom štadióne vo Varšave;

vo VIP sále počas koncertu Guns N' Roses na štadióne Energa v Gdansku;

vo VIP miestnosti počas koncertu Depeche Mode na Národnom štadióne vo Varšave;

v hale Koszyki vo Varšave; v Sky Tower vo Vroclave a na rockových koncertoch Sliezskej filharmónie.

Od roku 2023 sa koncerty projektu Piano Best Covers tešia veľkej obľube na pódiách na Slovensku, v Českej republike, Nemecku a Spojených arabských emirátoch.

Nenechajte si ujsť príležitosť byť súčasťou tohto romantického hudobného večera.

Koncert sa uskutoční 25. mája v Zrkadlovej sieni Primaciálneho paláca. Začiatok koncertu  o 20:00 a 22:00.

Limitovaný počet miest!

Koncert trvá 75 minút bez prestávky.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top