Piotr RUBIK - Moja história

Piotr RUBIK - Moja história

Dátum: 15. decembra. 2018
Miesto: Incheba - Expo Aréna, hala C, Bratislava

Vstupenky

Sobota
15
Dec 2018
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Piotr RUBIK - Moja história

Popis podujatia

Piotr RUBIK – Moja história

 

     Nenechajte si ujsť jedinečné hudobné stretnutie s Piotrom Rubikom. „Moja história“ je koncertom najväčších hitov ako Straznik raju, Most dwojga serc, Sweat Sie nie konczy, Niech mow, Psalm dla ciebie, Psalm kochania, Milosc to slowa dwa a mnohé ďalšie. Obľúbené piesne zaznejú v sprievode vynikajúcich sólistov, ktorí spolu s obľúbeným poľským skladateľom, dirigentom a dokonca už aj spevákom Piotrom Rubikom a jeho hudobnou skupinou predstavia ich úplne nové a niekedy neočakávané interpretácie. Spolu s Piotrom Rubikom sa predstavia Agnieszka Przekupień, Marta Moszczynska, Marcin Januszkiewicz, Michał Gasz, ako aj ďalší vynikajúci hudobníci.

     Súčasťou predstavenia bude tiež hovorené slovo a v sprievode klavíra Piotr Rubik prerozpráva zaujímavé a pútavé príbehy súvisiace s jednotlivými piesňami.

     Rubikova „Moja história“ zožala úspech nielen v Poľsku a iných krajinách starého kontinentu, ale aj v zámorí u divákov USA a Kanady. V najkrajšom období roka príde aj na Slovensko, kde sa 15.decembra 2018 predstaví v Bratislavskej Inecheba Expo Aréne.

Zľavy: Imobilný + doprovod 36,- Eur (obmedzený počet 10ks na ploche)

Na mape

Top