Piotr RUBIK - Septembrový Žaltár

Piotr RUBIK - Septembrový Žaltár

Dátum: 13. januára - 27. októbra 2018
Miesto: Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava, STEEL ARÉNA Košice

Vstupenky

Sobota
13
Jan 2018
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Piotr RUBIK - Septembrový Žaltár
Sobota
27
Okt 2018
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Piotr RUBIK - Septembrový Žaltár

Popis podujatia

Po dlhých štyroch rokoch sa vracia Piotr Rubik do Košic predstaviť svoje dielo „Septembrový žaltár“, v ktorom odznejú jeho najznámejšie a najkrajšie skladby: "Psalm Kochania”, “Psalm dla Ciebie“, "Niech Mowia, ze to nie jest milosc” a iné.
Skladateľ Piotr Rubik a autor Zbigniew Książek v piesňach, ktoré nazvali žalmami, sa pýtali v mene svojom i nás všetkých ľudí dvadsiateho prvého storočia na zmysel viery, ktorá môže viesť k teroristickým útokom (11. september 2001, útok na WTC v New Yorku ) na ľudské pokolenie, ktoré počínajúc prvotným hriechom porušuje zákon Boží i ľudský, na nádej na život po živote, ktorá je najväčším dobrom a zároveň jedinou záchranou pre pomätený svet.

Piotr Rubik je poľský skladateľ symfonickej populárnej hudby pre orchester, film a divadlo. Vyštudoval konzervatórium a neskôr hudobnú akadémiu Fryderyka Chopina vo Varšave. Stal sa členom svetoznámeho orchestra Jeunesses Musicales International. Študoval kompozíciu filmovej hudby v Siene pod vedením slávneho skladateľa Ennia Morriconeho.

 

Galéria

picture Piotr RUBIK - Septembrový Žaltár

Na mape

Top