Pokáč a Korben Dallas

Pokáč a Korben Dallas

Dátum: 18. mája 2023
Miesto: Amfiteáter Pezinok
Adresa: Na bielenisku 2682/4, Pezinok

Vstupenky

Štvrtok
18
Máj 2023
20:30
Pokáč a Korben Dallas

Popis podujatia

18. mája 2023 bude mať publikum v pezinskom amfiteátri možnosť zažiť unikátny koncert, na ktorom vystúpia český pesničkár Jan Pokorný alias POKÁČ a slovenská kapela KORBEN DALLAS.

Pokáč sa na koncert s chalanmi okolo Juraja Benetína veľmi teší. So svojou gitarou a ukulele zahrá to najlepšie a najžiadanejšie zo svojej tvorby. Korben Dallas okrem piesní z najnovšieho albumu Deti rýb zahrá taktiež svoje najväčšie hity.

Prídite si vychutnať  výnimočné spojenie charizmatických hudobníkov na neopakovateľný koncert do Pezinka 18. mája o 20:30 hod. 

Informácie o účinkujúcich:

POKÁČ
Jan Pokorný alias Pokáč - populárny český pesničkár a textár hrajúci na gitaru a ukulele je známy pesničkami s textami plnými sarkazmu a irónie. Sú zaznamenané na oficiálnych albumoch VlasyÚplne levej. Veľký ohlas majú jeho živé vystúpenia, väčšina koncertných sál je beznádejne vypredaná. Spolupracuje aj s rádiom F1 na úspešnom programe „Pokáčova rychlovka“ a je veľmi aktívny v tvorbe klipov, ktoré majú milióny vzhliadnutí. 

KORBEN DALLAS
Bratislavská skupina Korben Dallas sa od svojho vzniku v roku 2010 vypracovala na jednu z najžiadanejších klubových a festivalových kapiel. Ich prelomový album Karnevalová vrana (2013) im priniesol tri ceny Radio_Head Awards - cenu za najlepší album, singel (Otec) a najlepšiu koncertnú kapelu. Majú za sebou množstvo spoluprác, napríklad s britským producentom Eddiem Stevensom, Anetou Langerovou, Janou Kirschner či kapelou Zrní. Najnovším dielom kapely je album Deti Rýb (2022).

Korben Dallas tvoria:
Juraj Benetin - gitara, spev
Lukáš Fila - basgitara, klávesy
Ozo Guttler - bicie

VIP sedenie: sedenie v strednom sektore - VIP, vlastný bufet, welcome drinkTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top