Detail info
Close

Postav sa za seba – Detské predstavenie

Postav sa za seba – Detské predstavenie

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Jedinečný príbeh lesných zvierat a tvorov vám odhalí, aké dôležité je postaviť sa za seba a za všetkých, ktorí to potrebujú. Dokonca aj vtedy, keď si myslíte, že to nedokážete.

Hlavné postavy lesného príbehu sú odvážny, hoci nesmelý Medveď, sebavedomá Lasica a Lester – zlodej, ktorý ničí les a strpčuje život jeho obyvateľstvu. Ich spoločné dobrodružstvo naučí deti zásady bezpečnosti (mysli, zakrič, odíď, bráň sa, zdieľaj) a rúca mýty spojené so schopnosťou postaviť sa za seba. Táto divadelná hra s interaktívnymi prvkami zapojí deti priamo do príbehu, naučí ich, že aj silné postavy niekedy potrebujú podporu, aby mohli využiť svoj hlas, stanoviť si hranice a komunikovať svoje pocity a potreby. Spolu s Lasicou si deti precvičia, ako zaujať sebavedomý obranný postoj, nájsť v sebe silný hlas, opísať emócie hlavných postáv.

Divadelný zážitok a edukatívne prvky sú doplnené o vzdelávacie materiály pre ďalšiu prácu s deťmi. Deti a pedagogický kolektív sa tak môžu venovať následnému budovaniu osobnej bezpečnosti (vnímaniu okolia, vlastných emócií a potrieb, komunikácii, budovaniu dôvery a schopnosti vyhľadať pomoc.

Súčasťou predstavenia sú tvorivé dielničky.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Postav sa za seba – Detské predstavenie
Top