Prague Burlesque Night

Prague Burlesque Night

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum/Date: 26.11.2015, Otvorenie brán o 20.00 - show začína 21.30
Miesto konania/Place of event: Nu Spirit Club, Pasáž Luxor - Štúrova 3, Bratislava

Popis/Description:

Erotikou nabitá show Prague Burlesque 

Pražskú burlesku v roku 2007 založil David N. Jahn. Prvá show svojho druhu si v Čechách dlho hľadala stálu scénu aj publikum. Dnes sú však veci inak a Prague Burlesque je vyhľadávaným súborom, za ktorým sa vydávajú fanúšikovia burlesky z celého sveta.

Hviezdy večera: Angelina Angelic - oslňujúca diva a speváčka, sexy miláčik obecenstva Miss Cool Cat, tajomná a mlčanlivá Lady Mousellyca a zvodný spevák šlágrov Sonny Vargas, vás spoločne prevedú večerom plným hudby, burlesky a komédie. Ich nezabudnuteľný vizuálny štýl sa vám zaručene zaryje do pamäti.

"Vďaka voľne prístupnému pornu na internete dnes už žiadne tabu neexistujú, a tak sa ľudia prirodzene navracajú k fantázii", tvrdí principál Sonny Vargas. "Myslím, že hlavným podnetom k návratu burlesky bola ľudská potreba zmeniť prístup k erotike. Vniesť do nej humor, nadhľad ... " Marek Gregor REFLEX

"Burleska je všetko, len nie vulgarita" hovorí mi tunajší "Master of Ceremony", ktorý svojimi komentármi a štýlovými songy prekladá krátke parodické vystúpenia umelkýň, vystupujúcich pod menami Miss Cool Cat, Lady Mousellyca a Angelina Angelic. "Náznak je viac ako odhalenie, aj keď priviesť k tomu publikum v dobe, keď boli všetky medze už mnohokrát prekročené, nie je jednoduché" Lucie Jandová PRÁVO.

Vstupné/Entry: 11,00 EUR
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top