Príbeh hudby 3 - Opera letí!

Príbeh hudby 3 - Opera letí!

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Nebojte sa opery! Koncerty z cyklu Príbeh hudby sú synonymom zábavy a radosti z počúvania „vážnej“ hudby. Počas dvoch ročníkov Príbehu hudby videlo naše koncerty naživo, či v priamych prenosoch, viac ako 150 000 divákov. Pridajte sa k nim a zdieľajte aj vy radosť z hudby!  

Spolu so Symfonickým orchestrom Slovenského rozhlasu, Bratislavským chlapčenským zborom a sólistami Tatianou Hajzušovou a Martinom Gyimesim, zažijete príbeh opery od jej vzniku až po súčasnosť, zoznámite sa s jej najvýznamnejšími predstaviteľmi a stanete sa súčasťou veľkého príbehu. Na koncerte zaznie skvelá hudba, sprevádzaná pútavým slovom, ktoré je určené predovšetkým mladým ľuďom. Tešia sa na vás zboristi a tanečníci v krásnych kostýmoch a tiež dirigent a moderátor koncertu, Gabriel Rovňák ml. A čo presne pohladí vaše uši? Tie najkrajšie operné árie, ako O mio babbino caro, slávny prípitok z opery La Traviata, alebo legendárny Mačací duet v podaní chlapčenských sólistov. Vstúpte spolu s nami do zákulisia operného domu a spoznajte jeho tajomstvá...

Pozývame Vás na naše stránky www.pribehhudby.com, kde sa dozviete veľa podrobností o pripravovanom koncerte.

Koncert Príbeh hudby 3 podporili:
Generálny partner: z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia

Partneri: Rozhlas a televízia Slovenska, Nadácia VÚB, Slovenské národné divadlo, Mecenášsky klub SING!, UPC Broadband Slovakia s.r.o., J.C.Decaux Slovakia, .buckleup, Vlado Škuta Photography,

Mediálni partneri: Hudobný život, in.ba, Opera Slovakia.   

Prosíme o dodržiavanie aktuálne platných pandemických opatrení. Vstupenky nepredávame na miesta, podľa aktuálne platných nariadení vás budú usádzať asistenti v sále. Prosíme, rešpektujte ich pokyny. V prípade zníženia počtu divákov z dôvodu pandémie budeme kontaktovať divákov, ktorí si zakúpili vstupenky ako poslední.

 

 Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top