Detail info
Close

Psychológia masových vrahov

Psychológia masových vrahov

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Pokračovanie úspešnej prednáškovej tour Andreja Drbohlava – autora knižných bestsellerov o temnote ľudskej duše, tentokrát so zameraním na psychológiu masových vrahov.

Kto je masový vrah? Ako myslí? Ako žije? Aká je jeho životná cesta? Je masový vrah produktom chorej spoločnosti?

V náväznosti na úspešnú prednášku Psychológia sériových vrahov sa Andrej Drbohlav tentokrát zameria na príbehy temnoty duše masových vrahov, ktorí sú často produktom chorej spoločnosti. Masový vrah inak myslí, inak žije, inak pácha zlo, má dokonca aj iné motívy, ale hlavne sa úplne inak vyvíja už od detského veku. Populárne-náučná prednáška je určená pre študentov, odborníkov a širšiu verejnosť so záujmom o tienisté stránky ľudskej psychiky, obtiažneho detstva, dozrievania a patológie ľudskej duše.

Andrej Drbohlav sa dlhodobo venuje analýze profilu mnohonásobných vrahov a ďalším extrémnym formám behaviorálnej patológie a psychopatológie. Jeho prednášky sú veľmi obľúbené vďaka zrozumiteľnosti s ktorou predstavuje príčiny vzniku, životnej cesty a temnej duše psychopatov, násilníkov a vrahov na reálnych príkladoch tuzemskej aj svetovej kriminalistiky či praxe. 

Populárne naučná přednáška je určena pro studenty, odborníky a širší veřejnost se zájmem o stinné stránky lidské psychiky, obtížného dětství, dozrávání a patologie lidské duše.

Zakúpením vstupenky návštevník súhlasí s prípadným obstaraním audiovizuálneho záznamu svojej osoby a s jeho ďalším využitím.

VSTUPENKY MOŽNÉ ZAKÚPIŤ VÝLUČNE FORMOU ONLINE HOMETICKET.

.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top