Detail info
Close

QUEENSHOW

QUEENSHOW

Dátum: 13. apríla - 18. mája 2024
Miesto: Bratislava, Prešov, Handlová, Nové Zámky

Vstupenky

Sobota
13
Apr 2024
19:00
QUEENSHOW
Nedeľa
14
Apr 2024
19:00
QUEENSHOW
Kino Scala

Prešov

Piatok
17
Máj 2024
19:00
QUEENSHOW
Sobota
18
Máj 2024
19:00
QUEENSHOW
Dom kultúry

Nové Zámky

Popis podujatia

Queenshow, považovaná za jednu z najlepších tribute kapiel v Európe a so silnými show vernými duchu a mágii Queen a Freddieho Mercuryho, si vyslúžila potlesk kritikov a verejnosti. Queenshow je medzinárodne uznávaná Queen Tribute Show.

Queenshow podává poslucháčovi čo najvernejšie živé koncertné zvukové a vizuálne prevedenie fenomenálnej britskej skupiny Queen. Ich dobre známe skladby ako Bohemian Rhapsody, I Want To Break Free, Under Pressure, Radio Ga Ga a mnoho ďalších si vyžadujú precíznosť po hudobnej aj technickej stránke.

Preto skupina Queenshow hrá na presnej kópii gitary Red Special, ktorú pre nás vo Francúzsku vyrobil gitarár Mickaël Dansan. Jedinečný gitarový zvuk Briana Maya dotvára jeho rovnaká efektová zostava - legendárny trebble booster Pete Cornish TB-83, The TB-83 Extra Duplex, Boss CE1, a typická britská klasika Vox AC30 v typickej „voxáckej gitarovej stene“. V piesni Crazy Little Thing Called Love nesmie v sóle chýbať čierny Fender Telecaster.

 


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture QUEENSHOW

Na mape

google maps
Top