REPREZENTAČNÁ HÁDZANÁ V ŠALI

REPREZENTAČNÁ HÁDZANÁ V ŠALI

Dátum: 6. - 12. júna 2019
Miesto: Mestská športová hala, Šaľa

Vstupenky

REPREZENTAČNÁ HÁDZANÁ V ŠALI
Permanentka : 6.6./12.6.2019 18:00
Štvrtok
6
Jún 2019
18:00
REPREZENTAČNÁ HÁDZANÁ V ŠALI
Ženy:Slovensko-Švédsko / 6.6.2019 18:00
Streda
12
Jún 2019
18:00
REPREZENTAČNÁ HÁDZANÁ V ŠALI
Muži:Slovensko-Maďarsko / 12.6.2019 18:00

Popis podujatia

INFORMÁCIÓ A VENDÉG CSAPAT SZURKOLÓINAK (HUN)

A vendég csapat szurkolói számára a „D” szektor van kijelölve.

Kérjük jegyvásárlásnál jelezzék, hogy a „D” szektorba kívánnak jegyet váltani, mert magyar állampolgár más szektorba nem válthat belépőt. A bejáratnál a jegy mellett a személyi igazolvány is ellenőrzésre kerül, mellyel igazolni tudják állampolgárságukat. Amennyiben mégis más szektorba váltottak jegyet, annak kicserélése nem áll módunkban. Megértésüket köszönjük!

Hádzanárske reprezentácie Slovenska čakajú v júni v Šali atraktívne kvalifikačné súboje. Najskôr privíta ženská hádzanárska reprezentácia 6. Júna v Šali silné Švédky, proti ktorým budú naše baby bojovať o historicky prvú účasť na majstrovstvách sveta, ktoré sa v roku 2019 uskutočnia v Japonsku. O týždeň na to nastúpia na tej istej horúcej palubovke naši muži pod vedením nového trénera proti hviezdnemu tímu Maďarska vo svojom piatom zápase 7. kvalifikačnej skupiny o postup na majstrovstvá Európy 2020. Príďte si pozrieť špičkovú hádzanú a povzbudiť naše hádzanárky a hádzanárov v ceste za víťazstvom!

 

UPOZORNENIE PRE FANÚŠIKOV HOSTÍ (SK)

Pre fanúšikov hostí je vyhradený sektor D za bránou. Pri vstupe bude spolu so vstupenkou kontrolovaný aj občiansky preukaz a každý fanúšik s maďarským občianstvom, ktorý bude mať vstupenku do iného sektoru ako sektor D nebude na štadión vpustený!

INFORMATION FOR THE FANS OF THE GUEST TEAM (ENG)

Sector D behind the goal is reserved for the fans of the guest team. During the entrance security control, national IDs will be checked and the fans with hungarian national ID which will have the ticket to other sector than the sector D will not be allowed to enter the stadium!

Na mape

Top