Detail info
Close

RFA 15 Bratislava

RFA 15 Bratislava

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

RFA 15 Bratislava

Hviezdy bojovej scény opäť v akcii! Organizácia Real Fight Aréna sa znovu vracia do hlavného mesta Slovenska. Na RFA 15 sa 9. marca 2024 predstaví elita domácej i zahraničnej scény.

Šampión EUROGOLD pyramídy Alexander Butenko poráža jedného súpera za druhým a stopku mu nedokázal vystaviť ani jeho posledný súper František Bočáň. Legendárny ukrajinský bojovník má aktuálne skóre 55-18-3, čo z neho robí jednu z najväčších hviezd euróspkeho MMA. Kto ho dokáže zastaviť na ceste za právoplatným titulom RFA vo welterovej váhe?

Sebastián Fapšo mal zakončiť kalendárny rok 2023 vo veľkom štýle. Odveta legendárneho zápasu s Matějom Kozubovským sa ale musela odložiť, keďže Fapšo bol nútený odstúpiť. Nahecovaný považskobystrický Tank je späť v príprave a odhodlaný vydlaždiť si cestu k šampiónovi Lutterbachovi. Aby sa však k nemu prepracoval, musí na RFA 15 bezpodmienečne zvíťaziť.

Jeden z najlepších slovenských wrestlerov Jozef Jaloviar stál naposledy v klietke RFA v decembri 2022. Po výstavnej submisii za 35 sekúnd v Prievidzi sa o niečo podobné pokúsi aj na jeho domácej pôde v Bratislave. Reprezentant Octagon Fighting Academy v príprave nič nepodcenil a urobí všetko pre to, aby sa pred vlastnými divákmi vrátil na víťaznú vlnu.

Fantastickým knokautom na RFA 12 sa zaskvela nádej slovenského MMA Dávid Šajben. Po výstavnom finishi Arnolda Nagya sa majster Slovenska v Muay Thai o niečo podobné pokúsi aj tentokrát.

Budú napokon slovenskí bojovníci úspešní alebo si ich súperi pre nich pripravia nepríjemné prekvapenie? Nenechaj si ujsť skvelý zážitok a buď súčasťou RFA 15!

18.20 – brány sa otvárajú o 17:30

VIP stôl:
Táto možnosť obsahuje:
⁃ VIP vstupenku pre 6 osôb (aj vstup cez VIP vchod) - možnosť zakúpiť len celý stôl!
⁃ VIP catering (pivo, víno, nealko, studený a teplý bufet)
⁃ Vstup do VIP zóny
⁃ Ten najlepší výhľad na klietku
⁃ Byť v tesnej blízkosti nastupujúcich zápasníkov
⁃ Osobne stretnúť svojich obľúbených zápasník

--


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top