Detail info
Close

RHYTHM OF THE DANCE

RHYTHM OF THE DANCE

Dátum: 3. októbra 2024
Miesto: GOPASS ARÉNA (Športová hala Pasienky), Bratislava
Adresa: Trnavská 1373/29, Bratislava

Vstupenky

Štvrtok
3
Okt 2024
19:00
RHYTHM OF THE DANCE

Popis podujatia

Írska tanečná a hudobná skupina Rhythm of the Dance

sa predstaví na Slovensku po prvýkrát!

 

Rhythm of the Dance priváža do Bratislavy originálny írsky tanec a hudbu v podaní tých najlepších tanečníkov a muzikantov. Vystúpia 03. októbra v GOPASS Aréne Bratislava. 

 

Tanečná skupina Rhythm of the Dance organizuje svetové turné pri príležitosti 25. výročia svojho založenia. Predstavenie plné skvelých hudobníkov, ktorí hrajú na pódiu NAŽIVO, hviezdnych vokalistov a majstrov umenia v stepovaní prináša maximálne strhujúci zážitok. Show pulzuje v rytme svetových šampiónov stepu, živej kapely a nádhernej choreografie. Všetky predstavenia sú sprevádzané zaslúženým standing ovation u viac ako 7 miliónov nadšených divákov v 50 krajinách sveta. 

Na čo sa môžete tešiť? Nabitý program pozýva divákov na cestu írskou históriou od staroveku plného legiend a mýtov, až po moderné, mestské Írsko pulzujúce životom a mladými talentami. Bohatá javisková technika ešte viac umocňuje magickú atmosféru celého predstavenia. Najnovšia produkcia Rhythm of the Dance vychádza z koreňov tradičnej írskej hudby Sean-Nós, čo znamená starý pôvodný tanečný a hudobný štýl, až po moderné formy tanca i hudby, ktoré poznáme dnes. 

Rhythm of the Dance predstaví v Bratislave tradične zakorenenú autentickú írsku kultúru, tanec a hudbu a to všetko NAŽIVO v strhujúcom rytme skvelých rýchlych krokov stepu. 

Nezabudnuteľný zážitok si nenechajte ujsť 03. októbra 202č v bratislavskej GOPASS Aréne.


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture RHYTHM OF THE DANCE
picture RHYTHM OF THE DANCE
picture RHYTHM OF THE DANCE
picture RHYTHM OF THE DANCE
picture RHYTHM OF THE DANCE
picture RHYTHM OF THE DANCE
picture RHYTHM OF THE DANCE

Na mape

google maps
Top