Detail info
Close

RHYTHM OF THE DANCE

RHYTHM OF THE DANCE

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Írska tanečná a hudobná skupina Rhythm of the Dance
sa predstaví na Slovensku po prvýkrát!

Rhythm of the Dance priváža do Bratislavy originálny írsky tanec a hudbu v podaní tých najlepších tanečníkov a muzikantov. Vystúpia 10. novembra v Incheba Expo Bratislava.

Tanečná skupina Rhythm of the Dance organizuje svetové turné pri príležitosti 25. výročia svojho založenia. Predstavenie plné skvelých hudobníkov, ktorí hrajú na pódiu NAŽIVO, hviezdnych vokalistov a majstrov steperského umenia prináša maximálne strhujúci zážitok. Show pulzuje v rytme svetových šampiónov stepu, živej kapely a nádhernej choreografie. Všetky predstavenia sú sprevádzané zaslúženým standing ovation u viac ako 7 miliónov nadšených divákov v 50 krajinách sveta.

Na čo sa môžete tešiť? Nabitý program pozýva divákov na cestu írskou históriou od staroveku plného legiend a mýtov, až po moderné, mestské Írsko pulzujúce životom a mladými talentami. Bohatá javisková technika ešte viac umocňuje magickú atmosféru celého predstavenia. Najnovšia produkcia Rhythm of the Dance vychádza z koreňov tradičnej írskej hudby Sean-Nós, čo znamená starý pôvodný tanečný a hudobný štýl, až po moderné formy tanca i hudby, ktoré poznáme dnes.

Rhythm of the Dance predstaví v Bratislave tradične zakorenenú autentickú írsku kultúru, taneca hudbu a to všetko NAŽIVO v strhujúcom rytme skvelých rýchlych steperských krokov.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture RHYTHM OF THE DANCE
picture RHYTHM OF THE DANCE
picture RHYTHM OF THE DANCE
picture RHYTHM OF THE DANCE
picture RHYTHM OF THE DANCE
picture RHYTHM OF THE DANCE
picture RHYTHM OF THE DANCE
picture RHYTHM OF THE DANCE

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - RHYTHM OF THE DANCE - 10.11.2023 o 20:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie RHYTHM OF THE DANCE, ktoré sa malo konať dňa 10.11.2023 o 20:00 hod. v Incheba Expo Aréna, Bratislava, je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne poštou, a to na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať prostredníctvom registrovaného konta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné v sekcii ``Môj účet`` - ``Moje objednávky`` vybrať vstupenky na refundáciu a vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus, Edenred alebo Callio kartou (cez platobnú bránu): Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus/Edenred/Callio klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta.

OZNAM ORGANIZÁTORA:

Vážení klienti.
Vystúpenie Rhythm of the Dance, ktoré sa malo konať dňa 10. novembra 2023 v Incheba Expo Bratislava sa ruší. Veľmi nás mrzí súčasná situácia, ktorá nastala na strane nášho obchodného partnera; spoločnosti Incheba, a.s. Potvrdený termín na konanie vystúpenia nám Incheba, a.s. bez upozornenia zrušila. Vzhľadom k negatívnym dopadom tohoto kroku predovšetkým na vás, našich klientov, budeme vzniknutú situáciu s Inchebou riešiť súdnou cestou formou žaloby. Naša spoločnosť vyvinula maximálnu snahu koncert presunúť do iného vhodného priestoru, ktorý pre daný termín bohužiaľ nie je k dispozícii.
Vstupné za zrušený koncert vám bude vrátené podľa štandardných obchodných podmienok spoločnosti Ticketportal. S prípadnými ďalšími škodami vám odporúčame obrátiť sa priamo na spoločnosť Incheba, a.s. alebo sa pridať k našej žalobe o náhradu škody, ktorú budeme podávať v najbližšej dobe.
Veľmi si vážime vašu dôveru a váš záujem o vystúpenie, súčasná situácia ako nás tak aj samotný súbor veľmi mrzí. 

Pokiaľ nám aj súboru Rhythm of the Dance zachováte priazeň, máme pre vás pripravenú špeciálnu ponuku - zľavu 20% na opätovne zakúpené vstupenky na vystúpenie Rhythm of The Dance v Brne, v termíne 9. novembra 2023 od 20:00. 

Ako si uplatním zľavu?  Kontaktujte nás mailom na vstupenky@jvsgroup.sk a následne Vám bude zaslaný kód na uplatnenie zľavy s inštrukciami.

Ďakujeme vám za priazeň a pochopenie.
JVS GROUP, s.r.o.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top