Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
ROD STEWART

ROD STEWART

Dátum: 23. júna 2024
Miesto: Zimný štadión Ondreja Nepelu (Tipos Aréna), Bratislava
Adresa: Odbojárov 9, Bratislava

Legenda rocku Rod Stewart prichádza do Bratislavy!

Vstupenky

Nedeľa
23
Jún 2024
20:00

Popis podujatia

Legenda rocku Rod Stewart prichádza do Bratislavy!

V hudobnom svete existuje úzky zoznam mien, ktoré môžeme nazývať žijúcimi legendami. A preto s veľkou radosťou  prinášame správu, že na Slovensko mieri ikonický hudobník a skladateľ Sir ROD STEWART. Jeho repertoár obsahuje množstvo ikonických hitov ako „Do Ya Think I´m Sexy“, „Sailing“, „Maggie May“, „Forever Young“ a mnohé ďalšie.

Vynikajúci hudobník, neopakovateľný hlas a pódiová energia, ktorá vás pohltí sú len niektoré z dôvodov, ktoré robia z tejto udalosti exkluzívne podujatie. Ide o jedinečnú príležitosť zažiť hudobného velikána naživo, ponoriť sa do jeho nostalgických hitov a darovať sebe či iným zážitok na celý život.

Nechajte sa uniesť hitmi, ktoré formovali generácie a príďte si vychutnať výnimočný koncert, ktorý Rod Stewart odohrá 23. júna v Tipos Aréne v Bratislave.

Vstupenky pre imobilných návštevníkov a ich doprovod je možné zakúpiť cez e-mailovú adresu help@ticketportal.sk. Držiteľ vstupenky imobilný a doprovod imobilného sa musí pred vstupom na podujatie preukázať platným preukazom ZŤP.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top