Detail info
Close

ROD STEWART

ROD STEWART

Dátum: 22. mája 2024
Miesto: TIPOS Aréna - Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava
Adresa: Odbojárov 9, Bratislava

Legenda rocku Rod Stewart prichádza do Bratislavy!

Vstupenky

Streda
22
Máj 2024
20:00

Popis podujatia

Legenda rocku Rod Stewart prichádza do Bratislavy!

Nechajte sa uniesť hitmi, ktoré formovali generácie a príďte si vychutnať výnimočný koncert, ktorý Rod Stewart odohrá 22.5. v TIPOS Aréne v Bratislave.

V hudobnom svete existuje len úzky zoznam mien, ktoré môžeme nazývať žijúcimi legendami, akou je ikonický hudobník a skladateľ Sir ROD STEWART. Jeho repertoár obsahuje množstvo hitov ako „Do Ya Think I´m Sexy“, „Sailing“, „Maggie May“, „Forever Young“ a mnohé ďalšie.

Vynikajúci hudobník, neopakovateľný hlas a pódiová energia, ktorá vás pohltí sú len niektoré z dôvodov, ktoré robia z tejto udalosti exkluzívne podujatie. Ide o jedinečnú príležitosť zažiť hudobného velikána naživo, ponoriť sa do jeho nostalgických hitov a darovať sebe či iným zážitok na celý život.

Vstupenky pre imobilných návštevníkov a ich doprovod je možné zakúpiť cez e-mailovú adresu help@ticketportal.skDržiteľ vstupenky imobilný a doprovod imobilného sa musí pred vstupom na podujatie preukázať platným preukazom ZŤP.

Vstupenky na podujatie je možné zakúpiť len formou Hometicket!Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

google maps
Top