ROYAL MOSCOW BALLET 2019 / Labutie jazero

ROYAL MOSCOW BALLET 2019 / Labutie jazero

Dátum: 4. decembra 2019
Miesto: AXA aréna NTC Bratislava

Royal Moscow Ballet- najprestížnejší baletný súbor Ruska. Hudbu Piotra Iljiča Čajkovského a klasická ruská baletná choreografia.

Vstupenky

Streda
4
Dec 2019
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
ROYAL MOSCOW BALLET 2019 / Labutie jazero

Popis podujatia

Úžasný Royal Moscow Ballet opäť zavíta do Bratislavy. Tentokrát premení AXA arénu NTC na romantické miesto plné fantastických baletných výkonov !


Tak ako sa už stalo zvykom, aj tento rok predstaví uznávaný baletný súbor Royal Moscow Ballet slovenskému publiku kvalitu a úžasnú precíznosť ruskej tanečnej školy. Na hudbu P. I. Čajkovského zatancujú najlepší ruskí tanečníci predstavenie plné lásky, vášne, ale aj smútku - Labutie jazero. Do Bratislavy zavítajú už piatykrát. Na ich vystúpenie sa môžete tešiť 4. decembra, kedy sa bratislavská AXA aréne NTC doslava premení na noblesnú baletnú sálu plnú ladných baletiek a fantastických baletných výkonov!

Labutie jazero od P. I. Čajkovského patrí medzi najznámejšie baletné diela na svete. Javisko plné ladných baletiek – labutí – vznášajúcich sa na špičkách nad „hladinou“... Romantický príbeh princa Siegfrieda a krásnej princeznej Odetty zakliatej do podoby labute predstavuje základný kameň klasickej ruskej baletnej školy a už takmer stotridsať rokov patrí k najúspešnejším titulom svetových divadiel.
Námetom mu bola pôvodne nemecká bájka, v ktorej sú labute uctievané ako čarovné bytosti. Čajkovského to inšpirovalo k vytvoreniu nádhernej hudby, ktorej jednotlivé časti sa hrajú dodnes aj na samostatných koncertoch.

Royal Moscow Ballet privezie tentokrát do bratislavskej AXA arény NTC.

INFO PRE DRŽITEĽOV PREUKAZU ZŤP-S:
V prípade záujmu o vstupenky na predstavenie Royal Moscow Ballet:Labutie jazero napíšte Vašu požiadavku na mailovú adresu: benediktova@jvsgroup.sk


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top