Detail info
Close

ROZPRÁVKOVÁ NEDEĽA - MILÁČIK

ROZPRÁVKOVÁ NEDEĽA - MILÁČIK

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Moderné interaktívne predstavenie pre chlapcov aj dievčatá. Vhodné od 3-10 rokov.

„Predstavenie o malom chlapčiatku, čo sa hneď ako vykotúľal, myslel si, že je princom, ktorému všetky priania treba splniť.“

 

Jedného dňa sa narodil Miláčik. Ako ho rodičia ľúbili, tak sa o neho starali. Ako rástol, rástli aj jeho nároky, no nerástla jeho snaha na sebe pracovať!

Malé chlapčiatko – princiatko má milujúcu maminku a tatinka. Všetko na svete by mu zo samej lásky dali. Rastie, rastie, aj odvaha mu rastie, aj lenivosť, aj ego…rastú rýchlo! Ako to aj v ľudových rozprávkach býva, vyberie sa aj on na skusy, že to aj on skúsi. Dostane sa do „zázračného“ lesa. Stretne sa s „nadprirodzenými bytosťami“ a pomocou podlých skratiek sa snaží vychutnávať si život.

Na scéne uvidíte svietiaci domček, dvojhlavú bábku v životnej veľkosti – Kráľa lesa, mamičku a  tatíčka – so svojimi špeciálnymi „dovednosťami“. Hlavný hrdina na javisku rastie – od bábätka v perinke až po 160 cm bábku. Do predstavenia budú aktívne zapájané deti: chlapci budú hrať zvieratká a dievčatá víly.

Jaja sa vám ukáže v troch kostýmoch – ich výmena bude čarovná!

Divadlo JAJA


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top