ROZPRÁVKOVÁ NEDEĽA - MRAVOUČNÉ PRÍBEHY TETKY BETKY

ROZPRÁVKOVÁ NEDEĽA - MRAVOUČNÉ PRÍBEHY TETKY BETKY

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

ROZPRÁVKOVÁ NEDEĽA - MRAVOUČNÉ PRÍBEHY TETKY BETKY

Divadelné predstavenie pre deti. Účinkuje: Teátro Neline.

Pri detských podujatiach sa za kompletne očkovanú osobu považuje osoba do 12 rokov a dvoch mesiacov veku.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kde bolo, tam bolo, v jednom úplne normálnom meste bývala staršia osoba, ktorá sa volala Alžbeta Tajničková. Nebola to len taká obyčajná staršia osoba. Deti v celom meste ju priam zbožňovali a ich rodičia si ju nesmierne vážili. Viete prečo? Pretože vedela nájsť liek na všetky detské choroby na celom svete. Nešťastní rodičia sa na ňu obracali s prosbami o radu ako vyliečiť ich ratolesti. A pretože všetko vedela, tak ju volali tetka Betka Vševedka.

Vážená tetka Betka vševedka bezbolestne a expresne odstraňovala odvrávaniatídu, pľuvancorózu, žalobabatídu, ba dokonca i krikulózu - protivnulis. Na každý detsky trik, bola Betka odborník! Jedného dňa dostala tento telegram:
Vážená tetka Betka vsevedka, stop, máme veľký problém, stop, naša dcéra jačí, kričí, ručí nonstop, stop, pomôžte nám, stop, Vaši nešťastní rodičia, stop.
To je všetko. Ale ak sa na ten telegram pozorne zadívate, medzi riadkami zbadáte celý, celučký príbeh...

Milé deti a rodičia, ak sa Vám zdá, že potrebujete pomoc tejto váženej osoby, neváhajte a príďte medzi nás!Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top