Detail info
Close

Raj Vína v Rajeckých Tepliciach

Raj Vína v Rajeckých Tepliciach

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Po úspešnom nultom ročníku sme späť - vínna cesta v Rajeckých Tepliciach 2023. Nenechajte si ujsť spoznávanie čarovných uličiek kúpeľného mesta s pohárom lahodného vína a živou hudbou hrajúcou v pozadí, ktorá vytvorí nezabudnuteľnú atmosféru. 

 

V rámci tohto skvelého zážitku budete môcť ochutnať viac ako 100 vzoriek slovenských vín, lokálne chuťovky, vypočuť si živú hudbu a zažiť príjemné letné popoludnie.   

Na vínnu cestu príde 15 vinárstiev z celého Slovenska odprezentovať ich TOP vína. Prichystané sú pre Vás kvalitné tokajské, skalické, malokarpatské a južnoslovanské vína. 

Stánky s vínami budú rozmiestnené na viacerých miestach po kúpeľnom meste - Námestie Rajeckých Teplíc, Labutie jazierko, Kúpeľný park Aphrodite a pri prevádzkach Meritto, Elán a Encián.

*V prípade nepriaznivého počasia bude vínna cesta premiestnená do priestorov so zastrešením. 

*Vstupenka je platná pre 1 osobu v deň podujatia.

*Vstup je povolený len osobám 18+Vstupenka zahŕňa voľnú degustáciu počas celej udalosti, mapu vínnej cesty, tašku s menším občerstvením a pohár s logom. 

 

* Kúpou vstupenky dáva návštevník podujatia súhlas s výrobou a použitím fotografií a videí na marketingové účely a so spracovaním osobných údajov . 

 

Cena prvých 100 vstupeniek je 24 € - VYPREDANÉ 

Cena vstupeniek je 29 €.

Tešíme sa na Vás

Viac informácií nájdete na: www.rajvinart.sk

 

 


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top