Reprezentačný duel hokejových fanúšikov SVK - CZ

Reprezentačný duel hokejových fanúšikov SVK - CZ

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Súboj, aký hokejová komunita ešte nezažila. Slovenský zväz ľadového hokeja (SZĽH) pripravil v spolupráci s Českým zväzom ľadového hokeja (ČSLH) prvý reprezentačný duel fanúšikov. Vyhrá ten fanúšikovský tábor, ktorému sa skôr podarí vypredať virtuálnu Arénu Guta Staršieho. Každý fanúšik si môže zakúpiť neobmedzený počet vstupeniek a pomôcť slovenskému hokeju v prestížnom fanúšikovskom súboji, aký hokejová história oboch národov v ére samostatnosti nearchivuje. Predaj vstupeniek bude prebiehať do nedele 24. mája, keď malo byť na programe finále tohtoročných majstrovstiev sveta vo Švajčiarsku. Vyvrcholí živým prenosom v štúdiu, ktoré bude na slovenskej strane moderovať Slavo Jurko. Na prenose, rozdelenom do troch tretín po 20 minút, sa zúčastnia aj súčasní renomovaní hokejisti z oboch strán. Vzájomne sa budú snažiť splniť viaceré atraktívne výzvy – predvedú svoju fyzickú silu, súbor vedomostí i zručností. Záverečným bodom programu vzájomných výziev bude súboj v e-hokeji, ktorý ukáže, komu to lepšie ide vo virtuálnej hre s ovládačom v ruke. Do diania sa budú môcť zapojiť aj fanúšikovia, ktorí sa kúpou vstupenky ocitnú v hre o hodnotné ceny.

Live stream budete môcť sledovať na hockeyslovakia.sk

VIP vstupenka v hodnote 18 eur, za ktorú dostane fanúšik automaticky kartón piva Pilsner Urquell a hokejový multipack. Počet VIP obmedzený.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Reprezentačný duel hokejových fanúšikov SVK - CZ
Top