Ronley Teper & The Lipliners

Ronley Teper & The Lipliners

Dátum: 18. novembra 2019
Miesto: Klub pod Lampou, Bratislava

Vstupenky

Pondelok
18
Nov 2019
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Ronley Teper & The Lipliners
Klub pod Lampou

Bratislava

Popis podujatia

Kanadská pesničkárka s dušou dieťaťa - jej teatrálny prejav niekedy pripomína Toma Waitsa, inokedy Tiger Lillies, aby vzápätí prekvapila jasným, nádherne zafarbeným vokálom. Behom chvíle vás vtiahne do svojho sveta provokatívnych príbehov a magických predstáv.

Ronley Teper a jej kapela Lipliners začínali ako rezidenti v klube Tarzan v kanadskom Toronte. Ronley na svoje koncerty pravidelne pozývala tých najlepších torontských hudobníkov, animátorov a video umelcov, aby spoločne improvizovali na tému jej piesní a príbehov. V tomto tvorivom procese sa nechávali ovplyvňovať a inšpirovať najmä osobnosťami ako Tom Waits, Mary Margaret O'Hara, Frank Zappa alebo Kate Bush.

Na európskom turné 2019 sa predstaví v triu s Timom Posgatem, hráčom na banjo a s českým huslistom Pavlom Cinglom.
https://www.youtube.com/watch?v=cMuJNf9guSk  

Ako support vystúpi Archívny Chlapec.

Pesničkár Richard Vávra, vystupujúci pod pseudonymom Archívny Chlapec očaril priaznivcov indie, folkových skladieb už pred niekoľkými rokmi. Svoju hudobnú kariéru začal akustickým albumom Zvery, ktorým definoval zatiaľ neprebádané územie slovenského pesničkárstva. Naliehavé texty, tenzná atmosféra a svojský hlasový prejav charakterizovali debut. S druhým albumom metamorfoval do niečoho celkom odlišného. Album Tranzit bol inštrumetálne košatejší a pestrejší no zároveň priviedol Archiváča k zisteniu, že akustická gitara, priamočiare pesničkárstvo a hranie sólo je to ,čo ho napĺňa najviac.
https://www.youtube.com/watch?v=tMQAkdOn0aw  Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Na mape

Top