Rooftop Music Košice

Rooftop Music Košice

Dátum: 10. júla 2020
Miesto: Aupark Košice, SAFARI PARK - letná terasa

Vstupenky

Piatok
10
Júl 2020
16:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Rooftop Music Košice

Popis podujatia

 
SLNKO / LETO / HUDBA / POHĽAD Z TERASY NA MESTO

...je nám veľkým potešením, že unikátne miesto ožije spolu s Vami na 6. ročníku #rooftopMusicKosice

ROOFTOP MUSIC začína cez deň, končí v noci, prichádza raz v roku a prináša atmosféru originálnym spôsobom. Event je inšpirovaný zahraničnou kvalitou celosvetovo uznávaných #Rooftop projektov.

RTM podporuje Košice-Staré Mesto a sponzori eventu.

Leto v Košiciach spolu privítame a otvoríme na šiestom ročníku RTM, ktorého hosťom bude rokmi ostrieľaný a skúsený DJ Martin Haberland, známy z úspešných bratislavských eventov MIE (Music is everything) so supportom domácich DJov a DJane.
 
Rooftop Music pokračuje po polnoci v košickom Retro Cult Clube, kde sa na club stagei predstavia Saidorsen, Maroš Moravčík, A-Z Best a Johny.
Pre návštevníkov s náramkom Rooftop Music je vstup na after party za zvýhodnené vstupné 3,-€


LINE UP:
A-Z Best
Martin Haberland
Denes Toth
Olivia B2B Adrian

DRINK ZÓNU zabezpečuje Lobby.

Počet návštevníkov je limitovaný kapacitou priestoru.

 

Zľavy: bez nároku na zľavy.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Rooftop Music Košice
picture Rooftop Music Košice
picture Rooftop Music Košice
picture Rooftop Music Košice
picture Rooftop Music Košice
picture Rooftop Music Košice
picture Rooftop Music Košice
picture Rooftop Music Košice
picture Rooftop Music Košice
picture Rooftop Music Košice
picture Rooftop Music Košice
picture Rooftop Music Košice

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - Rooftop Music Košice - 22. júna 2018 o 16:00 hod.

Predstavenie Rooftop Music Košice, ktoré sa malo konať dňa 22. júna 2018 o 16:00 hod. v Aupark Košice, SAFARI PARK - letná terasa, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 6.7.2018 o 16:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 29.6.2018!

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 29.6.2018 doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 29.6.2018 nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top