Rozlúčka s letom - S Hudbou Vesmírnou a Bystrík

Rozlúčka s letom - S Hudbou Vesmírnou a Bystrík

Dátum: 7. septembra 2019
Miesto: Amfiteáter Trnava

Vstupenky

Sobota
7
Sep 2019
20:30

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Rozlúčka s letom - S Hudbou Vesmírnou a Bystrík
7.9.2019 20:30 S Hudbou Vesmírnou a Bystrík Banda

Popis podujatia

Aby sme za výnimočným trnavským letom dali dokonalú bodku, Mesto Trnava pre vás opäť pripravilo podujatie Rozlúčka s letom, ktoré sa uskutoční 7. septembra 2019 ako alternatíva k hlavnému jarmočnému pódiu a programu. Tešiť sa môžete na spojenie dvoch kapiel - S Hudbou Vesmírnou a Bystrík Banda.

Deti do 120cm vstup zadarmo.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - Rozlúčka s letom - PARA a Bystrík Banda - 7.9.2019 o 20:30 hod.

Predstavenie Rozlúčka s letom - PARA a Bystrík Banda, ktoré sa malo konať dňa 7.9.2019 o 20:30 hod. v Amfiteáter Trnava, je ZMENENÉ! Namiesto uvedeného predstavenia sa uskutoční predstavenie Rozlúčka s letom - S Hudbou Vesmírnou a Bystrík Banda v pôvodnom termíne v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 9.8.2019!

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 9.8.2019 doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 9.8.2019 nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top