Detail info
Close

SILNÉ REČI ENGLISH EDITION

SILNÉ REČI ENGLISH EDITION

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

21.2.2002 EN:
Silné Reči brings a bit of the Edinburg Fringe to Bratislava!

You know the Edinburgh Fringe... the biggest European event for stand-up comedy? You should go see it... and now you can. Fringe will come to you! Both our headliner and featured act are members of the high society of European comedy. This is not a show to miss!

HEADLINER: Grant Gallacher (UK)

Grant Gallacher’s is a young(ish) ‘Scottish Comedian Of the Year’ finalist fresh off his last sell out European tour, he has also appeared on BBC Radio Scotland, STV and has performed at both the Edinburgh Fringe and Glasgow International Comedy Festival for the last five years. He now lives in Prague, hosts the Making Europe Grant's Again poscast and is touring comedy shows all around Europe. Grant has been described as "Definitely one not to miss", mostly by his mum.

FEATURED ACTS:
Oleg Denisov (RUS) - 3 solo runs at the Fringe festival!
Oscar Brophy (IRL)
Vladimír Mikuláš (SVK)

HOSTED BY: Matej Makovický - Stand-up Comedy (SVK)

21.2.2002 SK:
Silné Reči prinášajú kúsok Edinburgh Fringe festivalu do Bratislavy!

Poznáte Edinburgh Fringe festival... najväčšia európska udalosť pre stand-up comedy? Prajeme vám zažiť to... a teraz môžete, pretože Fringe príde za vami! Náš headliner aj jeden z hostí sú súčasťou smotánky európskych komikov. Túto show musíte vidieť!

HEADLINER: Grant Gallacher (UK)

Grant Gallacher je tak trochu mladý finalista súťaže o "Škótskeho komika roku" a má za sebou úspešné európske turné. Tiež sa objavil v rádiu BBC Scotland, škótskej televízii STV a posledných 5 rokov ravidelne vystupuje na Edinburgh Fringe festivale, ako aj na Glasgow International Comedy Festival. Momentálne žije v Prahe, vedie podcast "Making Europe Grant's Again" a so svojím stand-upom vystupuje po celej Európe. Granta treba vidieť - tak hovorí jeho mama.

ÚČINKUJÚCI:
Oleg Denisov (RUS) - absolvoval 3 sólo show na Fringe festivale!
Oscar Brophy (IRL)
Vladimír Mikuláš (SVK)

MODERUJE: Matej Makovický (SVK)

----------------------------------------------------------------------------------------

18.3.2002 EN:
“One of the few rare talents who was born to be a Standup; they don’t make them like this often.”

Eddie Izzard about Oliver Sotra

The legendary Eddie Izzard invites you all to see Oliver Sotra, our headliner! Get ready for one of the leading European comedians and a truly international lineup of heavy-hitting comedic acts.

HEADLINER: Oliver Sotra (UK/SRB)

At the spearhead of the New Wave English language European comedy scene, Oliver’s razor wit and hilarious manner is pulsing with explosive jokes, raucous humour and cultural awareness. There are few comics who can handle audience interaction with such timing and aplomb. Having ran London comedy for 4 years it’s now a global and distinctly pan-European, East meets West powerhouse and towering presence of comedy currently resident in Berlin.

FEATURED ACTS:
Anshita Koul (IND)
James Rankin (AUS)
Martin Hatala (SVK)

HOSTED BY: Matej Makovický (SVK)

... or do you want to try to take the stage yourself? We have a few open mic slots for all you brave souls!

ENTRY: 10€

18.3.2002 SK:
“Jeden zo vzácnych talentov, ktorí boli zrodení na to, aby sa stali stand-up komikmi. Takých už veľa nenájdete.”

Eddie Izzard o Oliverovi Sotrovi

Legendárny Eddie Izzard vás pozýva na vystúpenie Olivera Sotru, nášho marcového headlinera! Pripravte sa na vystúpenie jedného zo špičkových európskych komikov a na skutočne medzinárodnú zostavu skvelých účinkujúcich.

HEADLINER: Oliver Sotra (UK/SRB)

Na čele novej vlny anglickej stand-up comedy v Európe nájdeme Oliverovu prenikavú myseľ a štýl, v ktorom vynikajú ostré vtipy, neviazaný humor a cit pre vnímanie kultúry. Nie je veľa komikov, ktorí vedia pracovať s publikom s takým načasovaním a sebavedomím. Po 4 rokoch v londýnskej stand-up scéne presídlil Oliver do Berlína a stal sa globálnym, európskym, východo-západným výrazným pojmom na scéne.

ÚČINKUJÚCI:
Anshita Koul (IND)
James Rankin (AUS)
Martin Hatala (SVK)

MODERUJE: Matej Makovický (SVK)

... a pre odvážne duše, čo si chcú skúsiť anglický stand-up máme možnosť open-micu.

VSTUPNÉ: 10€

 


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top