SILNÉ REČI ENGLISH EDITION

SILNÉ REČI ENGLISH EDITION

Dátum: 21. februára 2020
Miesto: V - klub, Bratislava

Vstupenky

Piatok
21
Feb 2020
20:00
SILNÉ REČI ENGLISH EDITION
V - klub

Bratislava

Popis podujatia

Silné Reči brings a bit of the Edinburg Fringe to Bratislava!

You know the Edinburgh Fringe... the biggest European event for stand-up comedy? You should go see it... and now you can. Fringe will come to you! Both our headliner and featured act are members of the high society of European comedy. This is not a show to miss!

HEADLINER: Grant Gallacher (UK)

Grant Gallacher’s is a young(ish) ‘Scottish Comedian Of the Year’ finalist fresh off his last sell out European tour, he has also appeared on BBC Radio Scotland, STV and has performed at both the Edinburgh Fringe and Glasgow International Comedy Festival for the last five years. He now lives in Prague, hosts the Making Europe Grant's Again poscast and is touring comedy shows all around Europe. Grant has been described as "Definitely one not to miss", mostly by his mum.

FEATURED ACTS:
Oleg Denisov (RUS) - 3 solo runs at the Fringe festival!
Oscar Brophy (IRL)
Vladimír Mikuláš (SVK)

HOSTED BY: Matej Makovický - Stand-up Comedy (SVK)

--------------------------------

Silné Reči prinášajú kúsok Edinburgh Fringe festivalu do Bratislavy!

Poznáte Edinburgh Fringe festival... najväčšia európska udalosť pre stand-up comedy? Prajeme vám zažiť to... a teraz môžete, pretože Fringe príde za vami! Náš headliner aj jeden z hostí sú súčasťou smotánky európskych komikov. Túto show musíte vidieť!

HEADLINER: Grant Gallacher (UK)

Grant Gallacher je tak trochu mladý finalista súťaže o "Škótskeho komika roku" a má za sebou úspešné európske turné. Tiež sa objavil v rádiu BBC Scotland, škótskej televízii STV a posledných 5 rokov ravidelne vystupuje na Edinburgh Fringe festivale, ako aj na Glasgow International Comedy Festival. Momentálne žije v Prahe, vedie podcast "Making Europe Grant's Again" a so svojím stand-upom vystupuje po celej Európe. Granta treba vidieť - tak hovorí jeho mama.

ÚČINKUJÚCI:
Oleg Denisov (RUS) - absolvoval 3 sólo show na Fringe festivale!
Oscar Brophy (IRL)
Vladimír Mikuláš (SVK)

MODERUJE: Matej Makovický (SVK)Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top