SILNÉ REČI ENGLISH EDITION

SILNÉ REČI ENGLISH EDITION

Dátum: 16. októbra 2019
Miesto: Luna Bar, Bratislava

Vstupenky

Streda
16
Okt 2019
20:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
SILNÉ REČI ENGLISH EDITION
Luna Bar

Bratislava

Popis podujatia

Komici Silných Rečí sú odteraz medzinárodní! 16. októbra vás rozosmejú v Luna Bare... po anglicky. A pozvali si aj niekoľko medzinárodných hostí.

Silné Reči vytvorili stand-up comedy na Slovensku domov. Scéne sa darí a nastal čas zistiť, či sú slovenskí komici pripravení rozdať si to proti celému svetu. Zahraniční návštevníci, expati aj Slováci/Slovenky, čo sa chcú zasmiať v angličtine - zastavte sa v Luna Bare na noc anglického stand-upu v bratislavskom Luna Bare.

Zostava:

Martin Hatala (SVK)
Tomáš Hudák (SVK)
Matej Makovický (SVK)
Jakub Zitron Ťapák (SVK)
Alan Henderson (USA)
Mitch Leffler (USA)
Tamas Vamos (HUN)


The comedians of Silné Reči are going international! On October 16th, they will make you laugh in Luna Bar... in English! Featuring international guests.

Silné Reči made Slovakia a home for stand-up comedy. The stand-up comedy scene has been thriving and it's time to see if Slovak comedians are able to actually stand up and take on the world! Internationals, expats and Slovak folks who want to laugh in English are welcome to join us for a hilarious night of comedy at Luna Bar in Bratislava.

The lineup:

Martin Hatala (SVK)
Tomáš Hudák (SVK)
Matej Makovický (SVK)
Jakub Zitron Ťapák (SVK)
Alan Henderson (USA)
Mitch Leffler (USA)
Tamas Vamos (HUN)Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top