SILNÉ REČI v Starej Tržnici

SILNÉ REČI v Starej Tržnici

Dátum: 24. septembra 2018 - 23. septembra 2019
Miesto: Stará tržnica, Bratislava

Vstupenky

Pondelok
24
Sep 2018
20:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
SILNÉ REČI v Starej Tržnici
Stará tržnica

Bratislava

Utorok
18
Jún 2019
20:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
SILNÉ REČI v Starej Tržnici
Stará tržnica

Bratislava

Pondelok
23
Sep 2019
20:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
SILNÉ REČI v Starej Tržnici
Stará tržnica

Bratislava

Popis podujatia

SILNÉ REČI V STAREJ TRŽNICI
Datum: 23.9.
Čas: 20:00
Miesto: Stará tržnica
 
 
Vystupujuci: Jano Gordulič, Juraj Šoko Tabaček, Jaro Abaffy, Matej Adámy, Docent, Martin Hatala, Tomáš Hudák, Jakub Lužina, Nasi, Marián Psár, Stano Staško, Michael Szatmary, Gabo Žifčák, Jakub Gulík, Simona, Joe Trendy, Matej Makovický, Jakub Zitron Ťapák

 
V cene lístka VIP bude zahrnutý vlastný priestor na balkóne priestoru s dobrým výhľadom na pódium, welcome drink, občerstvenie, samostatnú toaletu.
 


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - SILNÉ REČI v Starej Tržnici - 18.9.2018 o 20:00 hod.

Predstavenie SILNÉ REČI v Starej Tržnici, ktoré sa malo konať dňa 18.9.2018 o 20:00 hod. v Starej Tržnici Bratislava, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 24.9.2018 o 20:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 20.7.2018!

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 20.7.2018 doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 20.7.2018 nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top