SISA či CHER

SISA či CHER

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Hudobno - tanečná show s tými najväčšími hitmi CHER ,živou kapelou, úžasnými tanečníkmi a choreografiami v spektakulárnych kostýmoch, ktoré navrhla pre všetkých účinkujúcich prvá dáma kostýmového výtvarníctva Ľudmila Várossová a špeciálne pre Sisu dva kostými aj úspešná módna návrhárka slovenského showbiznisu Jana Pištejová. 

Po mimoriadne úspešnej premiére 14.októbra 2022 v STARS auditóriu a po prejavoch všeobecného a mnohostranného želania, sme sa rozhodli toto predstavenie v tomto roku ešte raz zopakovať. Predstavenie sme obohatili o ďalšie hity Cher a bude sa niesť aj vo Vianočnom tóne. 

Citácia médií k premiére:

"Slovensko má svoju vlastnú Cher. Muzikálová speváčka Sisa Sklovska spieva ako Cher, tancuje ako Cher a na pódiu žiari ako bohyňa popu v nádherných kostýmoch. Všetkým to ukázala v šou, ktorá bola celá zostavená z hitov tejto svetovej ikony." (Slovenka 42/2022)

"Operná diva sa predstavila ako Cher v novom predstavení, ktoré na Slovensku nemá obdobu. V šou s názvom Sisa či Cher zaspievala najväčšie hity svetoznámej speváčky, a to deň po svojich 57. narodeninách." (RYTMUS života 43/2022)

"Sisa Sklovska odpremiérovala šou Sisa či Cher, kde odspievala tie najväčšie hity speváčky Cher. Všetko sa nieslo v znamení krásnych kostýmov, skvelej tanečnej choreografie a neopísateľného hlasu Sklovskej." (Nový čas)

"Sisa ako Cher 1:1 vrátane spevu." (Plus jeden deň 18.10.2022)


STARS AUDITORIUM

STARS AUDITORIUM je presne to nové miesto v Bratislave, kde sa takýto projekt absolútne hodí.

Nový unikátny priestor s komfortom divadla pre divákov, špičkový stage, zvukový a svetelný park, to všetko predurčuje tento nový projekt k úspechu u širokého publika.

www.STARSauditorium.skTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture SISA či CHER
picture SISA či CHER
picture SISA či CHER
picture SISA či CHER
Top