Detail info
Close

SIT DOWN stories v Kursalone

SIT DOWN stories v Kursalone

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Vstupenky na podujatie je možné zakúpiť len formou Hometicket!

Zakúpené vstupenky na pôvodný termín je možné uplatniť si aj na náhradný termín 27. jún 2019 o 19:00 v Kursalone Trenčianske Teplice alebo môžete využiť možnosť vrátenia peňazí do 17.5.2019.

Novú sezónu v Kursalone Trenčianske Teplice otvára talk show Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej so zaujímavými a úspešnými hosťami o ich jedinečných, inšpiratívnych či netradičných príbehoch.

Veronika so šarmom a vtipom vyspovedá troch hostí. V talk show sa predstaví známa slovenská režisérka, scenáristka a spisovateľka Mariana Čengel Solčanská. Na svojom konte má filmy ako Únos, Legenda o Lietajúcom Cypriánovi či Láska na vlásku a v roku 2018 napísala knihu Generál M. R. Štefánik o jednej z najvýznamnejších osobností slovenskej histórie.

Veronika privíta a vyspovedá aj obľúbeného herca Martina Mňahončáka. Na štúdium herectva sa dostal vďaka stávke so spolužiakom zo strednej a dnes ho diváci môžu okrem divadla poznať aj z televíznych seriálov ako Búrlivé víno či Pravá tvár.

Príjemný večer plný inšpiratívnych príbehov a humoru doplní spevák Robo Papp.

Podujatie je súčasťou Literárnej jari Trenčianske Teplice.

Cena vstupenky:
Voľné sedenie: 17 €
VIP Box A s miestenkou a občerstvením 22 € / osoba
VIP Box B s miestenkou a občerstvením 88 € / 4 osobyTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top