Detail info
Close

SIT DOWN stories v Kursalone

SIT DOWN stories v Kursalone

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Vstupenky na podujatie je možné zakúpiť len formou Hometicket!

Zakúpené vstupenky na pôvodný termín je možné uplatniť si aj na náhradný termín 27. jún 2019 o 19:00 v Kursalone Trenčianske Teplice alebo môžete využiť možnosť vrátenia peňazí do 17.5.2019.

Novú sezónu v Kursalone Trenčianske Teplice otvára talk show Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej so zaujímavými a úspešnými hosťami o ich jedinečných, inšpiratívnych či netradičných príbehoch.

Veronika so šarmom a vtipom vyspovedá troch hostí. V talk show sa predstaví známa slovenská režisérka, scenáristka a spisovateľka Mariana Čengel Solčanská. Na svojom konte má filmy ako Únos, Legenda o Lietajúcom Cypriánovi či Láska na vlásku a v roku 2018 napísala knihu Generál M. R. Štefánik o jednej z najvýznamnejších osobností slovenskej histórie.

Veronika privíta a vyspovedá aj obľúbeného herca Martina Mňahončáka. Na štúdium herectva sa dostal vďaka stávke so spolužiakom zo strednej a dnes ho diváci môžu okrem divadla poznať aj z televíznych seriálov ako Búrlivé víno či Pravá tvár.

Príjemný večer plný inšpiratívnych príbehov a humoru doplní spevák Robo Papp.

Podujatie je súčasťou Literárnej jari Trenčianske Teplice.

Cena vstupenky:
Voľné sedenie: 17 €
VIP Box A s miestenkou a občerstvením 22 € / osoba
VIP Box B s miestenkou a občerstvením 88 € / 4 osoby


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top