Detail info
Close

ŠKWOR TOUR 2O23 SLOVAKIA

ŠKWOR TOUR 2O23 SLOVAKIA

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

ŠKWOR SLOVAKIA TOUR 2O23

25 rokov na scéne, mnoho skvelých vystúpení vrátane vypredaných koncertov vo všetkých českých kultúrnych „svätostánkoch“ od legendárnej veľkej Lucerny po O2 Arénu. Desiatky miliónov vzhliadnutí na YouTube, neustále rastúca verná fanúšikovská základňa, desať rádových albumov a poriadne nabitá zbierka zlatých a platinových platní za skvelé predaje – to je v skratke doterajšia veľkolepá kariéra energickej rockovej kapely ŠKWOR, ktorá v priebehu novembra a začiatku decembra tohto roka prináša svoju show tiež na Slovensko!

Stane sa tak na turné so šiestimi zastávkami, na ktorom „Škwori“ určite nevynechajú rokmi overené pecky ako Sraž nás na kolena, Kolikrát…, Mý slzy neuvidiš, Pohledy studený, Už je to tak dávno alebo Síla starejch vín, ale tešiť sa môžete aj na novinky z pripravovaného nového albumu Sobě věrnej, ktoré vychádza v októbri. A ako je u partie okolo frontmana Petra Hrdličku dobrým zvykom, živé vystúpenia sú vychytané do najmenších detailov, od svetiel a zvuku cez pyro efekty až po design pódia a pôsobivé dekorácie! Pokiaľ chcete zažiť perfektnú rockovú show s energiou a dynamikou, ktorá sa len tak nevidí, koncert ŠKWOR je jasná voľba!

Zoznam Klubov:

DK ŽSK ZVOLEN

Program
19:00 - SYMFOBIA
21:00 - ŠKWOR

PKO Nitra

Program
18:00 - DARS
19:30 - SYMFOBIA
21:30 - ŠKWOR

COLLOSEUM KOŠICE

Program
- Škwor 
- The Now 

MMC CLUB BRATISLAVA

Program
19:00 - SYMFOBIA
21:00 - ŠKWOR

PIANO CLUB TRENČÍN

Program
19:00 - SYMFOBIA
21:00 - ŠKWOR

SMER CLUB 77 ŽILINA

Program

19:00 - SYMFOBIA
21:00 - ŠKWOR

Cena vstupenky:
TICKETPORTAL - 26 €
Na mieste v deň koncertu - 30 €

 


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top