SLIPKNOT: WE ARE NOT YOUR KIND

SLIPKNOT: WE ARE NOT YOUR KIND

Dátum:
Miesto:
COVID-19 :
POZOR
Vzhľadom na epidemiologické opatrenia vo vzťahu k ochoreniu COVID-19 Vás v mene Usporiadateľa prosíme, aby ste si na podujatie spolu so vstupenkou doniesli aj vyplnený formulár s kontaktnými údajmi na návštevníka ku každej zakúpenej vstupenke samostatne. Ďakujeme za pochopenie

Stiahnuť formulár

SLIPKNOT vyrazil na turné naprieč Európou. Po návrate na prvú priečku oficiálnej UK navštívy aj Bratislavu. Vstupenky SLIPKNOT exluzívne v sieti Ticketportal.

Vstupenky

Popis podujatia

SLIPKNOT prvýkrát zavítajú na Slovensko!

Americká NU metalová skupina SLIPKNOT oslavuje úspech posledného albumu turné po Európe. S priaznivcami tvrdej muziky zároveň oslávi aj 25. výročie pôsobenia na hudobnej scéne.

Po návrate na prvú priečku oficiálnej UK Albums Chart s ich ospevovaným šiestym štúdiovým albumom We Are Not Your Kind, SLIPKNOT vyrazil na turné naprieč Európou. Pilotný koncert odštartovali v januári v írskom Dubline. Hneď prvé zábery z koncertu napovedajú, že pôjde o prepracovanú, nielen hudobnú nálož. Unikátnu pódiovú scénu umocní zážitok z kvalitnej tvrdej muziky, ale tiež povestné masky, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou vystúpení amerických megahviezd.

V Bratislave tak bude 29.7.2020 na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu horúco kvôli počasiu i nadupanej šou!

VIP BALÍČKY (možné zakúpiť iba online formou HOMEticket)

VIP balíček EARLY ENTRY obsahuje:
• 1x vstupenku na státie pod pódiom
• merch navrhnutý exkluzívne pre majiteľov balíčka
• prednostný vstup na plochu (státie pod pódiom) pred ostatnými návštevníkmi
• Slipknot laminátovú visačku so šnúrkou z turné ako suvenír
• osobitný personál a miesto stretnutia držiteľov balíčka

VIP balíček HOT TICKET obsahuje:
• 1x vstupenka na sedenie v top sektore
• merch navrhnutý exkluzívne pre majiteľov balíčka
• Slipknot laminátovú visačku so šnúrkou z turné ako suvenír
• osobitný personál a miesto stretnutia držiteľov balíčka

Majitelia oboch typov VIP balíčkov budú detailne o všetkom informovaní najneskôr 5 dní pred podujatím priamo na e-mail.

Držiteľ vstupenky imobilný a doprovod imobilného sa musí pred vstupom na podujatie preukázať platným preukazom ZŤP.

Vstup na podujatie je bez vekového obmedzenia. Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - SLIPKNOT: WE ARE NOT YOUR KIND - 29.7.2020 o 19:30 hod.

Predstavenie SLIPKNOT: WE ARE NOT YOUR KIND, ktoré sa malo konať dňa 29.7.2020 o 19:30 hod. v Zimnom štadióne Ondreja Nepelu Bratislava, je z dôvodu pandémie koronavírusu ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.
POZOR: Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na predajnom mieste Avion Shopping Park v Bratislave, Bory Mall v Bratislave alebo v OC MAX Prešov, ich môžu vrátiť výhradne na centrálu spoločnosti, a to poštou na adresu: Ticketportal SK, s. r. o. , P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Zároveň prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.
► pri platbe Benefitovou poukážkou - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade úhrady doplatku je potrebné uviesť aj číslo účtu klienta. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF, a číslo účtu klienta, kam bude vrátená suma za Darčekovú poukážku Ticketportal. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Vyjadrenie kapely: Letné turné Slipknotu v roku 2020 vrátane Knotfest Roadshow v Severnej Amerike, Knotfest UK a Knotfest at Sea, sa žiaľ neuskutoční. Kapela sa teší na opätovné vystupovanie pre svojich fanúšikov a urobí tak, keď bude možné zaistiť bezpečnosť pre každého. Všetkým držiteľom vstupeniek bude zaslaný e-mail s možnosťou vrátenia platby a držitelia vstupeniek na Knotfest At Sea budú kontaktovaní s informáciami o náhradnom termíne.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top