Detail info
Close

SĽUK – Výber z tvorby „Slovensko“

77.HUDOBNÉ LETO TRENČIANSKE TEPLICE
SĽUK – Výber z tvorby „Slovensko“

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Nechajte sa očariť výnimočným tanečným vystúpením, folklórnymi tradíciami a pestrofarebne vyšívanými krojmi. Dynamické tance a bujaré pokriky v doprovode s chytľavou folklórnou hudbou vás vtiahnu do pôsobivého sveta tradičnej ľudovej kultúry.
SĽUK s viac ako 70 ročným pôsobením umelecky spracováva a interpretuje tradičnú ľudovú kultúru na Slovensku. Jeho tvorba vychádza z autentických podôb slovenského ľudového umenia, ktoré spracováva do umelecky vysoko kvalitných a divácky úspešných programov s rôznou mierou štylizácie, ale aj odvážnymi posunmi do nových žánrov. Profesionálne umelecké teleso prezentuje tradičné ľudové umenie po celom Slovensku a počas svojej dlhej histórie reprezentovalo našu krajinu vo viac ako 60 štátoch sveta.

V Kursalone sa SĽUK predstaví so svojím cyklom Slovensko, ktorý patrí medzi klasický a divácky veľmi obľúbený typ folklórneho predstavenia. Vychutnajte si rozmanitú mozaiku ľudových tancov a piesní v podaní profesionálneho tanečného súboru, ľudovej hudby a ženskej speváckej skupiny.

Choreografia: Stanislav Marišler, Ján Blaho, Ján Ševčík, Jaroslav Moravčík, Ervín Varga a i.
Hudba: Štefan Molota, Stano Palúch, Peter Mikulec, Vladimír Homola a i.
Účinkujú: tanečný súbor, ľudová hudba a spevácka skupina SĽUK-u

voľné sedenie: 25€
VIP box A s miestenkou a občerstvením: 29€
VIP box B s miestenkou a občerstvením: 116€ / 4 osoby

Vystúpenie je súčasťou festivalu 77. Hudobné leto Trenčianske Teplice. Podujatie je realizované s finančnou podporou Ministerstva dopravy Slovenskej republiky.


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top