Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
STING

STING

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

STINGA BUDE NA EURÓPSKOM TURNÉ SPREVÁDZAŤ SHAGGY!

 

Dvaja ikonickí umelci vydali 20. apríla spoločný album 44/876, ktorý je zrkadlom vzťahu oboch umelcov k ostrovu Jamajka.

 

Live Nation oznámilo, že jamajský hudobník Shaggy bude sprevádzať Stinga na jeho letnom európskom turné, ktoré sa odohrá na historických miestach. Spoločne aj sólovo odohrajú výber piesní z ich spoločného albumu 44/876, rovnako ako aj ich najväčšie hity "Every Breath You Take," "Englishman in New York," "Message in a Bottle,” “It Wasn’t Me,” "Mr. Boombastic" a "Angel.”

 Sting a Shaggy začali nahrávaním jedinej skladby "Don't Make Me Wait", ktorou vzdali hold karibským rytmom, ktoré ich oboch veľmi ovplyvnili a vyústila do štúdiového albumu plného radosti a melodickej hudby.

 Vzájomnú spoluprácu rozšírili kombinovaním oboch kapiel na ich spoločnom turné, kde zahrajú Stingovi hudobníci Dominic Miller (gitara), Josh Freese (bicie) a Rufus Miller (gitara) a Shaggyho Monique Musique (sprievodné vokály), Gene Noble (sprievodné vokály) a Kevon Webster (klávesy). Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture STING
picture STING
Top