SUNFEST OPEN AIR 2019

SUNFEST OPEN AIR 2019

Dátum: 15. júna. 2019
Miesto: Letisko Holíč

Vstupenky

Sobota
15
Jún 2019
17:00
SUNFEST OPEN AIR 2019
Letisko Holíč

Holíč

Popis podujatia

SUNFEST OPEN AIR je názov open air festivalu ktorý ako jediný dostáva známe mená domácej elektronickej tanečnej hudby priamo na hranice ČR & SR. SUNFEST sa koná 15.6.2019 na letisku Holíč.

Festival je prioritne zameraný na elektronickú tanečnú hudbu a disponuje menami 3 headlinerov. Okrem týchto headlinerov vystúpi niekoľko ďalších účnikujúcich ako napríklad Drozďo & Demex – chalani ktorí sa preslávili najmä svojim hitom It ́s You a dnes sú takmer na dennom poriadku rádia Európa 2. Hypetrain – chalani predskakovali ASAP Nastovi, pôsobia pod labelom FCKTHEM a prinášajú zmes grime, UK bassu a DnB. Medzi ďalších účinkujúcich patrí napríklad Elsy – známy hlavne v trnavskom Monkey Clube, DJ PMC – moravský DJ, ktorý už niekoľko rokov hráva po kluboch v ČR & SR, je tiež autorom niekoľkých hudbných relácii vysielaných v ČR & SR rádiách, alebo menej známe mená ako napríklad MARSY alebo GRAYSECRETSHOW ktorí tiež majú čo ponúknuť, len ich treba odprezentovať.

Návštevníci sa môžu tešiť na pohodovú atmosféru nielen s hudobným zážitkom ale taktiež aj vizuálnym. Návštevníkom ponúkame dokonalý audiovizuálny zážitok. Výborný zvuk, zaujímavý dizajn stageu a v neposlednom rade samostatné shows.

Najlepší začiatok leta od západu slnka až po jeho východ zažiješ len s dobrou hudbou a s dobrou partiou. Oboje vieš kde máš hladať.

POZOR AKCIA 4+1 !!!

Na mape

Top