SUPER SVET

SUPER SVET

Dátum: 17. novembra - 1. decembra 2019
Miesto: Galanta, Topoľčany, Púchov

Super Svet je rodinné podujatie zamerané na pohyb a inšpiráciu detí k pohybu. Pre deti je pripravený aj detský DINOPARK a tvorivé dielne.

Vstupenky

Nedeľa
17
Nov 2019
15:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
SUPER SVET
Nedeľa
24
Nov 2019
15:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
SUPER SVET
Nedeľa
1
Dec 2019
15:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
SUPER SVET

Popis podujatia

Predstavujeme Vám unikátny rodinný event SUPER SVET. Pre túto akciu treba veľkú plochu, ktorá bude celá pripravená pre deti a rodiny. Tento obrí projekt sme aj preto umiestnili do športových hál.

Podujatie je zamerané na pohyb a inšpiráciu detí k pohybu. Našim cieľom je spríjemniť nedeľné popoludnie pre rodiny s deťmi, ktoré radi tancujú , skáču , ne/poslúchajú, ale hlavne sa radi bavia. Nedeľa je pre nás deň, ktorý patrí rodine, preto budeme radi, ak nás navštívite a zabavíme sa spoločne.


Priebeh podujatia je kombinácia voľnej pohybovej činnosti na nafukovacích aktrakciách, rôznych charakterov a veľkej interakcie s deťmi, ktorú vedie známy tanečník Johnny Mečoch. Johnny sa venuje deťom už 15 rokov. Počas tohto obdobia sa sám a prirodzene vyvinul detský super hrdina SUPER TANEČNÍK, v ktorom inšpiruje deti k návykom pohybu a k tancu.

Súčasťou Super Sveta sú aj Super rozprávkoví hrdinovia. Deti tak budú mať šancu sa stretnúť so svojou obľúbenou rozprávkovou postavičkou, s ktorou sa môžu aj odfotiť. Pripravených máme 14 maskotov, preto veríme, že si deti nájdu svoju obľúbenú postavičku.

Ako novinku na Slovensku, sme pripravili pre deti detský DINOPARK. Deti tak budú môcť stretnúť dinosaurov priamo vo svojom meste. Pre tých najmenších máme baby dino, ktoré budú môcť kŕmiť a dokonca sa môžu na ňom aj povoziť. Najväčší dinosaurus meria 9m.

Počas podujatia budú otvorené aj tvorivé dielne, kde spolu s našimi animátorkami, budeme vytvárať krásne vianočné dekorácie, ktoré si deti so sebou samozrejme odnesú domov.

O občerstvenie bude postarané, ak náhodou nebudete variť nedeľný obed, my sa o Vás postaráme. V rámci eventu bude aj zóna, kde bude pripravené občerstvenie.

Veríme, že podujatie si nájde svojich priaznivcov v každom meste a spoločne strávime pekné nedeľné popoludnieTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top