Detail info
Close

SUSEDSKÝ DEŇ ZEME: SVĚDECTVÍ - Pravda, která měla zůstat skryta

SUSEDSKÝ DEŇ ZEME: SVĚDECTVÍ - Pravda, která měla zůstat skryta

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Slovenská premiéra filmu o živote zvierat chovaných v malochovoch a veľkochovoch v ČR.

Česko, 2021, 133 min
Réžia: Michaela Vincourová, Lukáš Vincour, Věra Mikušová, Petr Beneš, Adele H.
Hrajú: Petr Vachler (rozprávač), Ben Cristovao, Tereza Plicka, Robert Plicka, Magdalena Šormová, Klára Vidličková, Luboš Vidlička, Aneta Marková, Marie Šebestová, Jan Müller, Iva Linda Maruščáková, Daniela Randáková, Hana Klvanová

Dokumentárny film Svedectvo: pravda, ktorá měla zůstat skryta sa snaží odhaliť tušenú, ale zámerne utajovanú pravdu o živočíšnom priemysle v susednej krajine.  V Českej republike sa vo veľkochovoch a malochovoch ročne zabije veľké množstvo zvierat (až 130 miliónov). Pomocou vzácnych záberov zo skrytej kamery investigatívne odhaľuje život zvierat za vysokými múrmi s ostatnými drótmi. Pomocou najsilnejšej stránky filmu sa autorom darí z masy živoriacich zvierat určených na produkciu mäsa vytvoriť konkrétnych a individuálnych jedincov, ktorí cítia do posledného dychu. Dokument tak kladie mnoho otázok prenikajúcich až k podstate ľudskej kultúry a hodnoty ľudského života.   
Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top