Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
SWAP - VÝMENA  OBLEČENIA

SWAP - VÝMENA OBLEČENIA

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

22.10.2022 / 10.00 – 18.00 / jednotné vstupné 2,00 €
9. SWAP V KULTURÁKU - výmena oblečenia
NEVÁHAJTE a doneste už teraz s predstihom detské, dámske, pánske oblečenie, obuv, hračky, knižky a iné detské potreby, ktoré Vaše deti nepotrebujú, na recepciu DK LÚKY, Vigľašská 1 v pracovných dňoch v čase od 9. do 14 hodiny. Bližšie informácie na 0907 614 266.
Dajte veciam zmysluplnú druhú šancu. Urobte iným radosť.
Podporte dobrú vec!
Vstupné: 2,00 € + 3 kusy oblečenia
Aké oblečenie môžem doniesť?
Aj ty máš v skrini potvorky, ktoré ti prešívajú v noci oblečenie na menšiu veľkosť, alebo v nej skladuješ kúsky, ktoré tam ležia už dlhšiu dobu?
Máš príležitosť vyprázdniť skriňu a urobiť si v nej miesto na nové kúsky.
Prines nám minimálne tri kúsky oblečenia, ktoré už nenosíš a zober si pár kúskov, ktoré sa ti páčia alebo hodia.
Dajte veciam zmysluplnú druhú šancu. Urobte iným ľuďom radosť.
Oblečenie, ktoré chceš “swapovať” musí byť vo výbornom stave. Voňavé, čisté, pekné a nepoškodené. Také, ktoré by si dal(a) svojej dobrej kamarátke alebo kamarátovi, aby im slúžili bez nutnosti ďalšej opravy či korekcie. Každý máme v šatníku vec, ktorú sme mali oblečenú iba pár krát a možno iba raz. Nejde o žiadnu výpredajovú burzu, kde dáš veci, ktorých sa chceš len zbaviť. Naozaj musíš myslieť na to, že ide o výmenu, takže mysli na kvalitu, ktorú chceš dostať aj ty.


 Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top